941
Rozkład jazdy autobusu 941, kierunek: Szczodre - Pętla
Przystanek Park Szczytnicki
Przystanek na życzenie
Słupek: 24311
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 941
941
Pl. Grunwaldzki
Szczodre - Pętla
-
(Mickiewicza) Przystanek - 8 Maja Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie 8 Maja Czas przejazdu 1'
-
(Mickiewicza) Przystanek - Godebskiego (Awf Wrocław) Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Godebskiego (Awf Wrocław) Czas przejazdu 2'
-
(Mickiewicza) Przystanek - SępolnoSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Sępolno Czas przejazdu 3'
-
(Swojczycka) Przystanek - Monopolowa Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Monopolowa Czas przejazdu 5'
-
(Swojczycka) Przystanek - KolumbaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kolumba Czas przejazdu 6'
-
(Swojczycka) Przystanek - MagellanaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Magellana Czas przejazdu 7'
-
(Swojczycka) Przystanek - SwojczyceSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Swojczyce Czas przejazdu 9'
-
(Topolowa) Przystanek - Kiełczówek Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczówek Czas przejazdu 23'
-
(Topolowa) Przystanek - Kiełczówek - PętlaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczówek - Pętla Czas przejazdu 24'
-
(Wilczycka) Przystanek - Kiełczów - Cmentarz Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Cmentarz Czas przejazdu 29'
-
(Wrocławska) Przystanek - Kiełczów - Pętla/WrocławskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Pętla/Wrocławska Czas przejazdu 30'
-
(Wrocławska) Przystanek - Kiełczów - Zgodna Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Zgodna Czas przejazdu 31'
-
(Wrocławska) Przystanek - Kiełczów - Akacjowa Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Akacjowa Czas przejazdu 32'
-
Przystanek - PiecowiceSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Piecowice Czas przejazdu 35'
-
(Bursztynowa) Przystanek - Kamień - Skrzy. Rubinowa Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kamień - Skrzy. Rubinowa Czas przejazdu 39'
-
(Bursztynowa) Przystanek - Kamień - Skrzy. Diamentowa Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kamień - Skrzy. Diamentowa Czas przejazdu 39'
-
(Bursztynowa) Przystanek - Kamień - Skrzy. Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kamień - Skrzy. Czas przejazdu 40'
-
(Bursztynowa) Przystanek - Kamień - Bursztynowa Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kamień - Bursztynowa Czas przejazdu 42'
-
(Wiejska) Przystanek - Długołęka - Kościół Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Długołęka - Kościół Czas przejazdu 45'
-
(Trzebnicka) Przystanek - Szczodre - Trzebnicka Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szczodre - Trzebnicka Czas przejazdu 51'
-
(Trzebnicka) Przystanek - Szczodre - PętlaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szczodre - Pętla Czas przejazdu 53'