941
Rozkład jazdy autobusu 941, kierunek: Szczodre - Pętla
Przystanek Kiełczów - Zgodna
Przystanek na życzenie
Słupek: 31920010
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 941
941
Stadion Olimpijski
Szczodre - Pętla
-
(Wrocławska) Przystanek - Kiełczów - Akacjowa Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Akacjowa Czas przejazdu 1'
-
Przystanek - PiecowiceSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Piecowice Czas przejazdu 4'
-
(Bursztynowa) Przystanek - Kamień - Skrzy. Rubinowa Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kamień - Skrzy. Rubinowa Czas przejazdu 8'
-
(Bursztynowa) Przystanek - Kamień - Skrzy. Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kamień - Skrzy. Czas przejazdu 9'
-
(Bursztynowa) Przystanek - Kamień - Bursztynowa Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kamień - Bursztynowa Czas przejazdu 11'
-
(Wiejska) Przystanek - Długołęka - Kościół Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Długołęka - Kościół Czas przejazdu 14'
-
(Trzebnicka) Przystanek - Szczodre - Trzebnicka Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szczodre - Trzebnicka Czas przejazdu 20'
-
(Trzebnicka) Przystanek - Szczodre - PętlaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szczodre - Pętla Czas przejazdu 22'