931 Rozkład jazdy autobusu 931, kierunek: Brzezia Łąka - Główna Pętla Przystanek Kiełczów - Pętla/Wrocławska Słupek: 31920008 Ostatnia aktualizacja: 05.02.2024 Zmiany w rozkładachjazdy linii 931 ( 1 zmiana ) Rozwiń informacje o zmianach w rozkładach jazdy linii 931 9 marca – przystanek autobusowy na Gorlickiej będzie miał status „na życzenie” Obowiązuje od 09.03.2024 Aktualny rozkład jazdy Od 30.03 zmiana rozkładu Powrót do wszystkich linii Trasa przejazdu linii numer 931 931 Kierunek: Mulicka Brzezia Łąka - Główna Pętla Przystanek - Mulicka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mulicka Przystanek - Psie Pole (Rondo Lotników Polskich) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Psie Pole (Rondo Lotników Polskich) Przystanek - Kiełczowska (Lzn) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczowska (Lzn) Przystanek - Poleska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Poleska Przystanek - Kiełczowska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczowska Przystanek - Żmudzka NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Żmudzka Przystanek - Kiełczowska (Cmentarz) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczowska (Cmentarz) Przystanek - Kiełczów - Sosnowa NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Sosnowa Przystanek - Kiełczów - Biedronka NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Biedronka Przystanek - Kiełczów - Wrocławska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Wrocławska Przystanek - Kiełczów - Pętla/Wrocławska Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Pętla/Wrocławska Przystanek - Kiełczów - Zgodna NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Zgodna Czas przejazdu 2' Przystanek - Śliwice NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Śliwice Czas przejazdu 3' Przystanek - Pietrzykowice NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pietrzykowice Czas przejazdu 4' Przystanek - Brzezia Łąka - Cmentarz NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Brzezia Łąka - Cmentarz Czas przejazdu 5' Przystanek - Brzezia Łąka - Wrocławska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Brzezia Łąka - Wrocławska Czas przejazdu 6' Przystanek - Brzezia Łąka - Skrzy. Orzechowa NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Brzezia Łąka - Skrzy. Orzechowa Przystanek - Brzezia Łąka - Główna NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Brzezia Łąka - Główna Przystanek - Brzezia Łąka - Główna Pętla Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Brzezia Łąka - Główna Pętla Wydrukuj rozkład linii nr 931 Odjazdy z tego przystanku 911 Pl. Grunwaldzki Bielawa 921 Pl. Grunwaldzki Raków - Skrzy. 941 Stadion Olimpijski Szczodre - Pętla 941 Sępolno Szczodre - Pętla Zobacz trasę i czasy przejazdów W dni robocze Sobota Niedziela Rozkład jazdy - W dni robocze Godzina odjazdu6 Odjazd25 minut po godzinie 6 E E - kurs do Bielawy przez Piecowice z pominięciem Kiełczówka Godzina odjazdu7 Odjazd05 minut po godzinie 7 B B - kurs do Brzeziej Łąki przez Śliwice z pominięciem Kiełczówka Odjazd45 minut po godzinie 7 B B - kurs do Brzeziej Łąki przez Śliwice z pominięciem Kiełczówka Godzina odjazdu8 Godzina odjazdu9 Godzina odjazdu10 Godzina odjazdu11 Godzina odjazdu12 Godzina odjazdu13 Godzina odjazdu14 Odjazd08 minut po godzinie 14 B B - kurs do Brzeziej Łąki przez Śliwice z pominięciem Kiełczówka Godzina odjazdu15 Odjazd08 minut po godzinie 15 B B - kurs do Brzeziej Łąki przez Śliwice z pominięciem Kiełczówka Godzina odjazdu16 Odjazd08 minut po godzinie 16 B B - kurs do Brzeziej Łąki przez Śliwice z pominięciem Kiełczówka Godzina odjazdu17 Odjazd08 minut po godzinie 17 B B - kurs do Brzeziej Łąki przez Śliwice z pominięciem Kiełczówka Odjazd59 minut po godzinie 17 B B - kurs do Brzeziej Łąki przez Śliwice z pominięciem Kiełczówka Godzina odjazdu18 Odjazd59 minut po godzinie 18 Legenda E - kurs do Bielawy przez Piecowice z pominięciem Kiełczówka B - kurs do Brzeziej Łąki przez Śliwice z pominięciem Kiełczówka * Czas przejazdu podany na rozkładzie jest średnim czasem przejazdu w ciągu dnia. Rzeczywisty czas przejazdu może odbiegać od podanych wartości. Rozwiń legendę Wydrukuj rozkład linii nr 931 Rozkład jazdy - Sobota Godzina odjazdu5 Odjazd47 minut po godzinie 5 L L - kurs do Oleśniczki przez Śliwice i Brzezią Łąkę z pominięciem Kiełczówka Godzina odjazdu6 Godzina odjazdu7 Odjazd46 minut po godzinie 7 L L - kurs do Oleśniczki przez Śliwice i Brzezią Łąkę z pominięciem Kiełczówka Godzina odjazdu8 Godzina odjazdu9 Godzina odjazdu10 Odjazd17 minut po godzinie 10 L L - kurs do Oleśniczki przez Śliwice i Brzezią Łąkę z pominięciem Kiełczówka Godzina odjazdu11 Godzina odjazdu12 Odjazd17 minut po godzinie 12 B B - kurs do Brzeziej Łąki przez Śliwice z pominięciem Kiełczówka Godzina odjazdu13 Godzina odjazdu14 Odjazd17 minut po godzinie 14 L L - kurs do Oleśniczki przez Śliwice i Brzezią Łąkę z pominięciem Kiełczówka Godzina odjazdu15 Godzina odjazdu16 Odjazd17 minut po godzinie 16 B B - kurs do Brzeziej Łąki przez Śliwice z pominięciem Kiełczówka Godzina odjazdu17 Godzina odjazdu18 Odjazd17 minut po godzinie 18 L L - kurs do Oleśniczki przez Śliwice i Brzezią Łąkę z pominięciem Kiełczówka Godzina odjazdu19 Godzina odjazdu20 Odjazd17 minut po godzinie 20 B B - kurs do Brzeziej Łąki przez Śliwice z pominięciem Kiełczówka Godzina odjazdu21 Godzina odjazdu22 Odjazd17 minut po godzinie 22 L L - kurs do Oleśniczki przez Śliwice i Brzezią Łąkę z pominięciem Kiełczówka Legenda L - kurs do Oleśniczki przez Śliwice i Brzezią Łąkę z pominięciem Kiełczówka B - kurs do Brzeziej Łąki przez Śliwice z pominięciem Kiełczówka * Czas przejazdu podany na rozkładzie jest średnim czasem przejazdu w ciągu dnia. Rzeczywisty czas przejazdu może odbiegać od podanych wartości. Rozwiń legendę Wydrukuj rozkład linii nr 931 Rozkład jazdy - Niedziela Godzina odjazdu5 Odjazd47 minut po godzinie 5 L L - kurs do Oleśniczki przez Śliwice i Brzezią Łąkę z pominięciem Kiełczówka Godzina odjazdu6 Godzina odjazdu7 Odjazd46 minut po godzinie 7 L L - kurs do Oleśniczki przez Śliwice i Brzezią Łąkę z pominięciem Kiełczówka Godzina odjazdu8 Godzina odjazdu9 Godzina odjazdu10 Odjazd17 minut po godzinie 10 L L - kurs do Oleśniczki przez Śliwice i Brzezią Łąkę z pominięciem Kiełczówka Godzina odjazdu11 Godzina odjazdu12 Odjazd17 minut po godzinie 12 B B - kurs do Brzeziej Łąki przez Śliwice z pominięciem Kiełczówka Godzina odjazdu13 Godzina odjazdu14 Odjazd17 minut po godzinie 14 L L - kurs do Oleśniczki przez Śliwice i Brzezią Łąkę z pominięciem Kiełczówka Godzina odjazdu15 Godzina odjazdu16 Odjazd17 minut po godzinie 16 B B - kurs do Brzeziej Łąki przez Śliwice z pominięciem Kiełczówka Godzina odjazdu17 Godzina odjazdu18 Odjazd17 minut po godzinie 18 L L - kurs do Oleśniczki przez Śliwice i Brzezią Łąkę z pominięciem Kiełczówka Godzina odjazdu19 Godzina odjazdu20 Odjazd17 minut po godzinie 20 B B - kurs do Brzeziej Łąki przez Śliwice z pominięciem Kiełczówka Godzina odjazdu21 Godzina odjazdu22 Odjazd17 minut po godzinie 22 L L - kurs do Oleśniczki przez Śliwice i Brzezią Łąkę z pominięciem Kiełczówka Legenda L - kurs do Oleśniczki przez Śliwice i Brzezią Łąkę z pominięciem Kiełczówka B - kurs do Brzeziej Łąki przez Śliwice z pominięciem Kiełczówka * Czas przejazdu podany na rozkładzie jest średnim czasem przejazdu w ciągu dnia. Rzeczywisty czas przejazdu może odbiegać od podanych wartości. Rozwiń legendę Wydrukuj rozkład linii nr 931