PKO BP Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Korona Kielce

PKO BP Ekstraklasa: WKS Śląsk Wrocław vs. Korona Kielce

W 25. kolejce piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy piłkarze Śląska Wrocław podejmą Koronę Kielce. Podopieczni Vitezslava Lavicki nie zwykli przegrywać przed własną publicznością i będą faworytem tego spotkania. Początek meczu w środę (4 marca) o godzinie 18.00 na Stadionie Wrocław.

Piłkarze WKS-u będą chcieli zrehabilitować się za porażkę w ostatnim pojedynku. W niedzielę ulegli na wyjeździe Zagłębiu Lubin 1:3, a jedynego gola strzelił Filip Marković. Śląsk miał swoje okazje, momentami prezentował się całkiem nieźle, ale ostatecznie do zdobycia kolejnych bramek – i co za tym idzie punktów – zabrakło skuteczności. Korona natomiast w minionej kolejce przegrała 1:2 z Lechią Gdańsk i musi zacząć zdobywać punkty, by wydostać się ze strefy spadkowej.

Patrząc przez pryzmat ligowej tabeli – Śląsk jest czwarty, a kielczanie zajmują przedostatnią pozycję – bezsprzecznym faworytem tego pojedynku są zawodnicy WKS-u. Czy pozycja w tabeli będzie miała przełożenie na wydarzenia na murawie?

Bilety

Bilety można nabywać przez internet oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży. Szczegółowy cennik dostępny jest na stronie klubu.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Stadion Wrocław

aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław

Komentarze