Runmageddon 2019

Runmageddon 2019

Runmageddon Wrocław odbędzie się na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych - Partynice. Będzie to powrót do znanej i lubianej lokalizacji, ale zupełnie w innych stylu. Serce tegorocznego wydarzenie zlokalizowane będzie w innej niż dotychczas części partynickiego toru.

Linia startu, mety, strefa Kids oraz Miasteczko Kibica usytuowane będą w sąsiadujących obok siebie budynkach ujeżdżalni oraz w ich pobliżu. Uczestnicy pokonywać będą nie tylko przeszkody organizatora, ale także te używane do ujeżdżania koni.

Nowością podczas wrocławskiego Runmageddonu będzie nowa wersja przeszkody Oponeo. Konstrukcja z 1000 opon urozmaicona zostanie o tyrolkę czyli  sześciometrowy zjazd na linie.

Po zakończeniu zapisów online można też zakupić pakiet startowy w Biurze Zawodów, które dostępne będzie tuż przed i podczas eventu na terenie WTWK Partynice.

Runmageddon Wrocław

  • zaplanowany jest na 13 i 14 kwietnia. Osoby, które chciałyby spróbować smaku ekstremalnej przygody mają do dyspozycji kilka formuł biegu zróżnicowanych ze względu na długość dystansu oraz liczbę przeszkód.
  • Osoby pełnoletnie oraz te po 16 roku życia (za osobistą zgodą rodzica)  będą mogły spróbować swoich sił w 3-kilometrowej formule Intro z 15 przeszkodami oraz w 6-kilometrowej z 30 utrudnieniami.
  • Najtrudniejszą formuła wrocławskiego wydarzenia będzie Classic czyli dystans 12 kilometrów najeżony 50 przeszkodami. 
  • Dzieci oraz młodzież będę mieli okazję pokonać im dedykowane trasy.
  • Mali, przyszli Runmageddończycy w wieku 4-11 lat staną przed wyzwaniem pokonania jednokilometrowego dystansu Kids z 10 przeszkodami.
  • Młodzież w wieku 12-15 lat będzie mogła sprawdzić siebie na dystansie 2 kilometrów najeżonych 15 przeszkodami w specjalnie dla nich dedykowanej formule Runmageddon Junior.

Do udziału w tym niecodziennym wydarzeniu zapisać się można poprzez stronę. Ceny pakietów startowych wynoszą od 39 złotych za Runmageddon Kids po 249 zł za formułę Classic.

Urodzinowe niespodzianki Runmageddon Wrocław

Wrocławski Runmageddon będzie wyjątkową, bo urodzinową, edycją cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami. W dniach 13-14 kwietnia br. uczestnicy, kibice oraz organizatorzy świętować będą 5 lat Runmageddonu. Specjalnie dla nich reaktywowany będzie Runmageddon Games, stworzone zostanie muzeum Organizatora oraz wszyscy chętni zaproszeni zostaną do wzięcia udziału w specjalnym urodzinowym zdjęciu.

Odbędzie się widowiskowa rywalizacja najlepszych sportowców w Runmageddonie Games. Chętni staną przed wyzwaniem pokonania sześciu ustawionych blisko siebie przeszkód: „Bramownica”, ścianka „Skośna”, konstrukcja z rur „Harfa” i „Rig” oraz „Przerzucanie opon” i „Spacer z pieskiem”.

Pierwsza seria Runmageddonu Games wystartuje o godzinie 10:00 a udział w niej wezmą pomysłodawcy i realizatorzy pierwszego Runmageddonu Jaro Bieniecki i Marek Podgórski. Następnie co 15 minut startować będzie naprzemiennie para męska i damska, która walczyć będzie o jak najlepszy czas.

Pierwsza cześć - eliminacyjna potrwa do godziny 14:00. Następnie z grupy startujących wyłonione będą osoby, które z najlepszym czasem pokonały tor. W kolejnej godzinie, cztery kobiety i czterech mężczyzn stanie w walce o puchar rozgrywek. Będą rywalizować o najlepsze wyniki i tym samym o miejsce na podium. Zawodnicy, którzy najszybciej pokonają Runmageddon Games i zdobędą miejsce w pierwszej trójce otrzymają nagrody od producenta obuwia i odzieży sportowej marki Li-Ning.

Urodzinowa seria Runmageddonu

Kolejną atrakcją wrocławskiej edycji ekstremalnego biegu z przeszkodami będzie wspólne świętowanie i start urodzinowej serii 6-kilometrowej formuły Rekrut z ponad 30 przeszkodami. Tuż przed godziną 11:45 będzie tort i fanfary oraz przemowa organizatorów. W tej wyjątkowej serii pobiegną osoby, które pobiegły w pierwszym Runmageddonie w roku 2014 w Warszawie oraz współpracownicy  i przyjaciele marki. Dodatkowo chętni zarówno kibice, jak i uczestnicy będą mogli wziąć udział we wspólnym zdjęciu.

Muzeum Runmageddonu

Muzeum Runmageddonu znajdować się będzie w hali Biura Zawodów, każdy uczestnik lub też kibic będzie mógł zobaczyć jak: wyglądało kiedyś planowanie ekstremalnych tras; zmieniły się przeszkody biegu, medale i trofea, a także będzie mógł obejrzeć zdjęcia i filmy z poprzednich lat.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Wyścigi konne Wrocław - Tor Partynice

Zwycięska 2, 53-033 Wrocław

Komentarze