Stand-up w Sky Tower

Stand-up w Sky Tower

Działa odprężająco, relaksująco, opanowuje stres i oswaja codzienność. Można go stosować każdego dnia o dowolnej porze, a dawkowania nie trzeba uzgadniać z lekarzem. Lek na dobre samopoczucie? Nie! To zalety śmiechu i poczucia humoru. Z bezpłatnej „kuracji” będzie można skorzystać 25 lipca w Sky Tower o godz. 19:00, pod okiem specjalistów od stand-up’ u: Maćka Adamczyka i Piotrka Szumowskiego.

Nic nie rozładowuje atmosfery tak, jak śmiech - wie o tym każdy, komu zdarzyło się zaśmiać w najmniej oczekiwanym momencie. Stwierdzenie, że „śmiech to zdrowie”, nie jest dalekie od prawdy, co poświadczają badacze z różnych dziedzin. Oprócz funkcji społecznej, jaką spełnia żart, można również dowieść jego pozytywnego działania na organizm człowieka.

Śmieszą ich różne rzeczy, wpływ ma na to wiele czynników, począwszy od wieku, a skończywszy na zawodzie, jaki wykonują. Stand-up, koncept polegający na monologu do publiczności, który przywędrował ze Stanów Zjednoczonych, zdobywa coraz więcej sympatyków nad Wisłą. Komicy komentują bolączki i absurdy życia codziennego, walczą z głupotą i zakłamaniem, wyciągając je na światło dzienne i doprawiając sporą dawką autoironii. Tu mówi się dosłownie o wszystkim.

Stand-up’ u nie da się wyreżyserować i ocenzurować, a najlepsi, czyli tacy, którzy wystąpią w Sky Tower, są w stanie na bieżąco modyfikować występ, biorąc pod uwagę reakcję publiczności. 

25 lipca o godz. 19:00 Sky Tower będzie gościć dwóch znanych i popularnych stand-up’ erów – Maćka Adamczyka i Piotrka Szumowskiego. Występ przeznaczony jest dla osób powyżej 16 roku życia, a scena zostanie ustawiona na poziomie +1, nieopodal Centrum Serwisowego Chrono. Wstęp jest bezpłatny.

Maciek Adamczyk, występujący na scenie stand-up’u od 10 lat, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych komików w Polsce. Wyróżnia go stoicki spokój, z jakim wytyka absurdy, słabostki i wady rzeczywistości oraz otaczających go ludzi.

Piotrek Szumowski to komik-globtroter, który może pochwalić się występami w ponad 30 krajach na 5 kontynentach. W swoim portfolio ma występy w telewizji, na największych festiwalach na całym świecie i… w hinduskiej reklamie samochodów! Rozśmiesza po polsku i angielsku.

Wstęp wolny

Lokalizacja

Galeria Handlowa Sky Tower

Powstańców Śląskich 73/95, 53-332 Wrocław

Komentarze