Multikino: Bilety za 15 zł

Multikino: Bilety za 15 zł

Za bilet na dowolny film z repertuaru Multikina widzowie zapłacą jedynie 15 złotych, a nowy cennik będzie obowiązywał przez cały tydzień. Oznacza to, że od poniedziałku do niedzieli bilety do Multikina w Pasażu Grunwaldzkim będą miały tę samą, stałą cenę - czyli 15 zł. Za seans 3D należy doliczyć opłatę za okulary. 

- Niższa cena biletów to odpowiedź na potrzeby naszych klientów – mówi Daniel Ratuszniak, dyrektor kompleksu kinowego Multikino Wrocław Pasaż. – Zależy nam, aby wizyta w kinie była dostępną rozrywką, a atrakcyjniejsze ceny pozwoliły widzom częściej odwiedzać Multikino. Liczymy, że nasza nowa oferta cennikowa przypadnie do gustu nie tylko wiernym widzom Multikina, ale także i pozostałym kinomanom. Końcówka roku jest „naszpikowana” kinowymi hitami, tak więc wrocławianie będą mieli doskonałą okazję, aby zaplanować sobie wyjście do kina.

Do końca roku w Multikinie pojawi się mnóstwo długo oczekiwanych przebojów kinowych. Jednym z ważniejszych tytułów jest film „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” (premiera 15 grudnia). Od śmiechu przez łzy, aż po dreszczyk emocji przyprawią widzów polskie produkcje: „Botoks” (premiera 29 września), „Listy do M3” (premiera 10 listopada), „Najlepszy” (premiera 17 listopada). Miłośnicy opowieści o superbohaterach z pewnością powinni wybrać się na „Ligę Sprawiedliwości” (premiera 17 listopada), a koneserzy kryminałów nie mogą przepuścić „Pierwszego śniegu” (premiera 13 października) czy „Morderstwa w Orient Expressie” (premiera 24 listopada). Najmłodsi widzowie przyjemnie spędzą czas podczas seansów „Jumanji” oraz „Paddington 2” (premiery 29 grudnia). 

Komentarze