Klub Kina Dzieci w Nowych Horyzontach

Klub Kina Dzieci w Nowych Horyzontach

Klub Kina Dzieci to inicjatywa, której celem jest wspólna zabawa rodziców i dzieci w filmowym klubie. W drugą sobotę każdego miesiąca o godz. 10.00 najlepsze filmy Festiwalu Filmowego Kina Dzieci. Po seansach natomiast dyskusja o obejrzanych filmach i spotkania z ciekawymi gośćmi. Każde spotkanie to nowy stempelek w Karcie Klubowicza, który przybliża do zdobycia pięknych nagród. Do Klubu można dołączyć w dowolnym miesiącu.

Program:

8 KWIETNIA, Wielka wyprawa Molly

Temat dyskusji: Fajnie jest mieć rodzeństwo,

Warsztaty: Kalina Tomkowiak-Kozak. Od lat pracuje z dziećmi jako programowiec oraz trenerka. Twórczyni autorskich programów edukacyjnych oraz zajęć przeznaczonych dla rodziców i nauczycieli. Trenerka sensoplastyczna. Współtwórczyni i dubbingowiec autorskiej audycji radiowej dla dzieci pt. "Dzieciaki na Luzie" we wrocławskim Radiu Luz, laureatka głównej nagrody w konkursie Komitetu Praw Dziecka w kategorii Kultura. Ilustratorka bajek dla dzieci. Prywatnie mama 3-letniej Antosi.

13 MAJA, Ptyś i Bill

Temat dyskusji: Niezwykła przyjaźń, czyli uczucia wskażą ci drogę

Warsztaty: Michalina Drygasiewicz. Magister pedagogiki ze specjalizacją animacja kultury. Zajmuje się tworzeniem scenariuszy zajęć artystycznych dla dzieci, działając w placówkach państwowych oraz prywatnych. Prowadzi zajęcia taneczne, plastyczne oraz podstawy fotografii dla dzieci. Z Kinem Nowe Horyzonty współpracuje przy projektach edukacyjnych.

10 CZERWCA, Jak ukraść psa

Temat dyskusji: Konsekwencje podejmowanych decyzji

Warsztaty: Kalina Tomkowiak-Kozak

8 LIPCA, Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra

Temat dyskusji: Każdy lubi przygody

Program

Komentarze