Kup książkę, pomóż Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci

Kup książkę, pomóż Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci

Fascynujące lektury na długie jesienne wieczory, książki kucharskie z inspirującymi przepisami, powieści dla małych i dużych. To tylko niewielka część książek, które za ułamek ceny będzie można kupić w ramach 7. edycji „Buy a Book”. 16 września przyjdź do Magnolia Park, wybierz wartościową literaturę i wesprzyj podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

16 września w Magnolia Park (godz. 11.00-18.00) odbędzie się charytatywny kiermasz książek „Buy a Book”. Uczestnicy za 5 zł, 10 zł, 15 zł lub więcej wybiorą wyjątkowe pozycje literackie, między innymi kryminały, przewodniki, komiksy, książki kucharskie, literaturę dziecięcą, a nawet audiobooki.

Wszystkie środki zostaną przeznaczone na realizację celów statutowych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. To wyjątkowa organizacja pomagająca podopiecznym w ich domach na terenie Dolnego Śląska. Działa nieprzerwanie od 2007 roku. Jej celem jest profesjonalna i całościowa opieka nad nieuleczalnie chorym dzieckiem i jego rodziną. Codziennością jest wsparcie psychologiczne i socjalne czy organizacja wolnego czasu dla rodzeństwa podopiecznych.

Lokalizacja

Magnolia Park

 

Komentarze