Mamaville Targi Stadion Wrocław vol. 10

Zmiana terminu. Mamaville Targi Stadion Wrocław vol. 10

Zmiana terminu. 

2020 brzmi kosmicznie, dlatego rozpoczynamy 6 rok działalności najbardziej popularnych i największych w Polsce targów rodzinnych, z jeszcze większą energią i pomysłami.

Z dumą jednego dnia, w jednym miejscu zaprezentowana zostanie śmietanka polskich projektantów i producentów.  W większości marki kreatywnych i przedsiębiorczych mam, które chciały czegoś więcej i postanowiły zaryzykować tworząc wspaniały asortyment.  Ponad 100 wystawców związanych z tematyką macierzyństwa brzmi nieziemsko, a do tego zawsze dorzucamy premiery i nowości rynkowe!

Mini miasto Mamaville, to także dzień pełen atrakcji, zajęć dla dzieci  i wykładów dla rodziców

Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tę nową, ekscytującą przygodę życia.  29 marca z nami, to świetny pomysł na niedzielne, rodzinne spędzenie czasu.

Targi Mamaville to przede wszystkim:

 Więcej, ponad 100 wystawców znanych marek, w większości polskich producentów. Zapewnimy Wam największy wybór produktów dla kobiet w ciąży, mam i dzieci.

Więcej premierowych, wschodzących firm, które zaprezentują swoje produkty po raz pierwszy na polu targowym.

Najnowsze kolekcje i linie przygotowane przez projektantów specjalnie na targi Mamaville. Asortyment najczęściej niedostępny w ogólnej sprzedaży.

Bezpłatna edukacja dla całej rodziny.

Strefa zakupów

U wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi - dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.

Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

Lista wystawców:

Strefa edukacyjno-rozrywkowo-warsztatowa

Edukacja dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych prelegentów. Zajęcia i warsztaty dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentujemy najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę.

Warsztaty są bezpłatne lecz ilość miejsc ograniczona‼️

Wykłady dla rodziców

Jak zawsze zapraszamy lokalne miejsca, aby umiliły Wam czas oraz zaprezentowały najciekawsze, najfajniejsze i najnowsze zabawy

 Strefa chillout

Wstęp płatny 7 zł przedsprzedaż do 28.02 i 10 zł na miejscu. Dzieci do lat 15 wstęp bezpłatny.

Sprzedaż biletów rusza 15.02.2020

Targi odbywają się na Stadionie Wrocław, w części targowo-konferencyjnej. Wejście „W3” z poziomu „0” strefa VIP. Można tam dojechać komunikacją miejską (linie: 31, 101, 102, 103, 104 – przystanek Królewiecka lub 3, 10, 20 – przystanek Lotnicza) lub samochodem, przy stadionie znajduje się darmowy parking. Przyjeżdżając komunikacją miejska trzeba zejść na poziom parkingów.

 Płatność na targach - niektórzy z wystawców przyjmują karty płatnicze, ale zdecydowanie zachęcamy do przyjścia z gotówką.

Strefa mamy i dziecka na poziomie +2 - możecie tam nakarmić czy przewinąć dziecko. Będzie przytulnie i pięknie.

Lokalizacja

Stadion Wrocław

aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław

Komentarze