Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie

Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie

Organizatorzy zapraszają na jubileuszową dziesiątą edycję Targów Mieszkaniowych Nowy Dom Nowe Mieszkanie. Najwięksi deweloperzy działający na rynku wrocławskim. Bogata oferta z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Promocje i ciekawe okazje zakupu nieruchomości podczas trwających targów. Dwa dni wykładów, prelekcji i porad specjalistów z dziedziny prawa, finansów oraz aranżacji wnętrz. Dla odwiedzających targi konkurs z ciekawymi nagrodami.

Pierwsze powakacyjne spotkanie targowe we Wrocławiu zgromadzi największych deweloperów z regionu i kraju. Swoją ofertę zaprezentują m.in.: Atal, Archicom, Arkop, Vantage, Fadesa, Rafin, Ronson, WPBM Mój Dom, ECHO Development, Robyg, Bouygues Immobilier Polska sp. z o.o. - w nowych lokalizacjach i w tych oddanych już do użytkowania z początkiem tego roku, choć trzeba przyznać, że z racji dużego zainteresowania nie zostało ich już tak wiele. Zwiedzający mogą szykować się na wiele niespodzianek - druga połowa roku to premiery nowych inwestycji.

Na zainteresowanych zakupem własnego M czekać będzie blisko stu wystawców na dwóch poziomach Stadionu Wrocław oraz kilkunastu niezależnych ekspertów, w salach wykładowych i w stoiskach firmowych. Każdy znajdzie się coś dla siebie: począwszy od porad dotyczących wyboru najkorzystniejszego kredytu mieszkaniowego, przez zagadnienia związane z umową deweloperską, pomocą architekta w wyborze mieszkania, odbiorem technicznym mieszkania, a skończywszy na aranżacji wnętrz kupowanego mieszkania.

Pośrednicy kredytowi i doradcy finansowi, których reprezentować będą m.in.: Murator FINANSE, doradza.pl, PLCG, Platinium EYE na pewno zaprezentują atrakcyjne warunki finansowania i bogatą ofertę kredytów. Specjaliści finansowi służyć będą odwiedzającym swoją wiedzą i doświadczeniem. Tak jak w przypadku finansowania, tak i w aspektach prawnych (m.in. umowa deweloperska) goście znajdą profesjonalną pomoc przez dwa dni targowe. Dla zainteresowanych inwestowaniem w rynek nieruchomości mieszkaniowych przygotowano wykłady pod hasłem: alternatywa dla innych form pomnażania pieniędzy. Poszukujących mieszkania z rynku wtórnego organizatorzy zapraszają do stoiska Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Lokalizacja

Stadion Wrocław

aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław

Komentarze