Kultury Świata w CK Zamek

Kultury Świata w CK Zamek

„Kultury Świata” to cykl spotkań z podróżnikami w Centrum Kultury Zamek, podczas których uczestnicy przenoszą się w najróżniejsze zakątki świata. Wraz z autorami przewodników, podróżnikami i mieszkańcami odległych krain już dwukrotnie „przemierzyliśmy” świat dookoła.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu o godz. 18.30. Opowieściom towarzyszą slajdowiska, pokazy filmików z podróży, często wystawy zdjęć, pamiątek. Zapraszamy ciekawych ludzi, globtroterów, podróżników, fotografów, twórców reportaży, amatorów podróży bliskich i dalekich, którzy z pasją opowiadają o swoich wrażeniach, dzielą się z publicznością swoimi doświadczeniami, udzielają praktycznych wskazówek.

Pomysł stworzenia „Kultur Świata” zrodził się w 2007 roku. Od tego czasu do dziś projekt znacznie ewaluował. Do tej pory odwiedzili nas m.in. Piotr Mitko, Kamila Kielar, Norbert Skrzyński, Jakub Rybicki, Marcin Obałek, Magdalena Skopek, Tomasz Owsiany, Robert Maciąg, Bartosz Malinowski, Tomasz Grzywaczewski i wielu innych.

Jeśli przeżyłeś/aś niesamowitą przygodę, odkryłeś/aś ciekawe lądy i chcesz swą podróżą zainspirować innych – skontaktuj się z nami.

tel: 71 349 35 36 wew. 27 lub galeria@zamek.wroclaw.pl.

Program

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Centrum Kultury „Zamek”

pl. Świętojański 1, 54-076 Wrocław

Komentarze