Code Europe Wrocław - największa konferencja programistyczna w Polsce

Code Europe Wrocław, największa konferencja programistyczna w Polsce

13 grudnia Wrocław stanie się stolicą branży IT. Ponad 30 specjalistów IT z topowych i innowacyjnych firm, takich jak Booking.com, JetBrains, Microsoft, Nokia, UBS, podzieli się najnowszą wiedzą z branży IT na konferencji programistycznej Code Europe we Wrocławiu.

Organizatorzy przygotowali aż 10 ścieżek tematycznych i zaprosili światowej klasy specjalistów z 22 krajów. Czego ciekawego będzie się można dowiedzieć? 13 grudnia Wrocław stanie się stolicą branży IT. Po raz pierwszy w Polsce, właśnie na konferencji programistycznej Code Europe w Krakowie, topowi eksperci z najbardziej innowacyjnych firm z branży IT podzielą się unikalną wiedzą. To jedyna okazja do spotkania się z ponad 30 specjalistami IT, którzy przyjeżdżają do Polski specjalnie na Code Europe, wśród nich są: - Tess Ferrandez, na co dzień Developer Evangelist w Microsoft, blogerka. 

Tess, poprowadzi wykład „A developer's guide to Machine Learning”. To spotkanie dla wszystkich, którzy zaczynają przygodę z uczeniem maszynowym i chcą poznać możliwości, jakie ono daje. - Roberts Harry, założyciel CSS Wizardry Ltd., Google Developer Expert i bloger z https://csswizardry.com, poprowadzi wykład „Why Fast Matters” i warsztaty „Trade Secrets – Little-Known Performance Tools (and How to Use Them)”.

Jeśli szukasz nowych sposobów i narzędzi do szybkiej budowy stron internetowych, to spotkania w sam raz dla ciebie. - Parlog Nicolai, na co dzień programista Java w CodeFX i autor bloga https://blog.codefx.org/about-nicolai-parlog/, poprowadzi warsztat „The Java 9 Module System Beyond The Basics”. To praktyczne zajęcia dla zaawansowanych programistów, którzy chcą zostać specjalistami w Java 9 Modularity. - Paumen Patrick, biohacker eksperymentujący z implantami od 2011 roku, poprowadzi prelekcję „Hack your body, one implant at a time”. Jeśli chcesz zobaczyć, jak implanty RFID & RFID/NFC w ciele Patricka hackują różne czytniki RFID, dołącz do uczestników spotkania.

Zdobądź najnowszą, praktyczną wiedzę na Code Europe we Wrocławiu: - 10 ścieżek tematycznych: Cloud Computing, Data Science, Future & Inspire, Gamedev, Java & Scala, DevOps & Architecture & Microservices, Everything Hardware, Programming languages, Tomorrow Web, Security & Testing - ponad 30 światowej klasy prelegentów z 22 krajów - 30 wykładów i 2 warsztaty. 

Organizatorem konferencji programistycznej Code Europe jest Grupa Absolvent.pl. To już trzecia edycja Code Europe. Wiosną w wydarzeniu wzięło udział ponad 150 prelegentów z całego świata i 9000 programistów, chcących zdobywać najnowszą wiedzę IT dostępną na rynku. 

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Hala Stulecia we Wrocławiu

 

Komentarze