Startuje Akademia ŁadneBebe dla przedsiębiorczych mam

Startuje Akademia ŁadneBebe dla przedsiębiorczych mam

Narodziny dziecka zazwyczaj wywracają życie zawodowe i prywatne młodej mamy do góry nogami. Macierzyństwo nie musi być jednak przeszkodą w robieniu kariery – wręcz przeciwnie – może stworzyć szansę na założenie własnego biznesu.

O tym, że połączenie prowadzenia firmy i opieki nad dziećmi jest możliwe podczas Akademii ŁadneBebe we wrocławskim Idea Hub przekona was Karolina Kosowicz ze studia Kaszamanna. Akademia ŁadneBebe to seria spotkań z kreatywnymi i przedsiębiorczymi kobietami. Każda z nich jest mamą i udowadnia na co dzień, że wychowanie dziecka można z sukcesami łączyć z rozwijaniem swojej pasji. Podczas pierwszego spotkania we wrocławskim Idea Hub o tym jak rozpocząć przygodę z fotografią i stylizacją, a następnie założyć własne studio opowie Karolina Kosowicz. Początkowo, nasza prelegentka wspólnie z Magdaleną Rajchelt z miłości do gotowania założyła blog Kaszamanna.com. Dzięki wytrwałości i połączeniu pysznego jedzenia z fotografią dziewczyny są już kilka kroków dalej, mając za sobą wydanie książki kulinarnej „Wysmakowane”. Obecnie z sukcesami prowadzą studio Kaszamanna, które realizuje projekty fotograficzne dla kucharzy, marek i wydawnictw.

Spotkanie Akademii ŁadneBebe we wrocławskim Idea Hub odbędzie się w czwartek, 28 września. Na wszystkie aktywne mamy czeka jednak tylko 15 miejsc.

Zapisy: mikolaja@ihub.pl.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Idea Hub

 

Komentarze