Mindfulness w parku

Mindfulness w parku – jak zapanować nad stresem?

To już ostatnie niedzielne spotkanie z cyklu „Mindfulness w parku”. Podczas wydarzeni uczestnicy trenują umysł, wykorzystując w tym celu medytacje oraz proste ćwiczenia wspierające uważność. 

Te spotkania będą dobre dla osób, które poszukują sposobów na:

  • radzenie sobie ze stresem i zniechęceniem,
  • nadążanie za swoimi obowiązkami i zadaniami,
  • poprawę koncentracji i wzrost kreatywności,
  • więcej obecności i uważności w tym, co robisz.

Mindfulness

 to trening oparty na koncentracji na umyśle i doznaniach ciała, który polega na zwracaniu uwagi na bieżące doświadczenie w sposób świadomy, nieosądzający i skoncentrowany na obecnej chwili.

Dzięki uważności uczestnicy warsztatów zaczynają doświadczać myśli, uczuć i ciała w inny sposób, uwalniając się od nieprzydatnych nawyków, budując większą zaradność i odporność w życiu.

Organizatorem wydarzenia jest Joanna Kaczmarek, trener mindfulness i medytacji, posiadająca certyfikację uprawniającą do prowadzenia kursów MBSR.

Założycielka Centre of Mindful Changes, trener biznesu i coach z wieloletnim doświadczeniem w pracy na stanowiskach kierowniczych w międzynarodowej korporacji.

Uważnością zainteresowała się wiele lat temu, gdy stres związany z pracą nie pozwalał jej na spokojne funkcjonowanie i cieszenie się z codzienności. Mindfulness stał się wówczas jej lekarstwem i teraz chce pasją do uważności zarażać innych.

Zajęcia bezpłatne.

Zapisy.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Park Skowroni

Weigla,  Wrocław

Komentarze