Kreatywne wakacje w Krzywym Kominie 2019

Kreatywne wakacje w Krzywym Kominie 2019

 Lato w mieście wcale nie musi być nudne. Będzie kreatywnie, będzie twórczo, uczestnicy będą się świetnie bawić. Odkryj talent swojego dziecka, spraw mu wspaniały prezent w postaci cyklu multidyscyplinarnych warsztatów. Dzieci pod okiem profesjonalistów będą animować, majsterkować, projektować, tworzyć, szyć, lepić, malować, wspólnie gotować oraz tworzyć spektakle teatralne.

Letnie cykle warsztatowe dla dzieci w wieku od 6 lat do 13 lat będą przybierać różne formy: animacje, zabawy, warsztaty praktyczne oraz wycieczki, które pobudzą kreatywność i wyobraźnię. Zapraszamy do przyłączenia się do letniej miejskiej przygody! Ile trwa trwa wakacyjna przygoda? Wybór należy do Ciebie kiedy dzieci będą rozwijać swoje pasje lub poznają całkiem nowe aktywności! CRZ Krzywy Komin to przestrzeń bezpieczna, w której każdy uczestnik będzie czuł się dobrze, spędzając czas z rówieśnikami w przyjaznej atmosferze. Istnieje możliwość zapisania dzieci na cały turnus w wybranym cykl lub na warsztaty w poszczególne dni. CENA: 1) 590 zł cena cyklu/turnusu.

Przy zapisie rodzeństwa otrzymasz 80 zł rabatu od całości kwoty 2) 125 zł za cały jeden dzień 3) Możesz zapisać swoje dziecko na pojedynczy warsztaty – 59 zł / DODATKOWA OPCJA WYKUPIENIA OBIADU + 18 zł (zupa+ 2 danie) 4) Godziny w jakich Twoje dziecko będzie z nami ustalasz Ty, musisz tylko nas o tym poinformować! Co obejmuje cena? -fantastycznych prowadzących i animatorów -warsztaty i kreatywne animacje -wodę, soki i ciepłe napoje podczas warsztatów -wyżywienie

Zapisy.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

CRZ Krzywy Komin

Dubois 33-35a, 50-207 Wrocław

Komentarze