wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 18:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. TOP 7. Gdzie zorganizować dziecku ciekawe urodziny we Wrocławiu? [LISTA MIEJSC]
Dziewczynka na ściance wspinaczkowej Centrum wspinaczkowe Fpinka
Dziewczynka na ściance wspinaczkowej

Twoje dziecko obchodzi niedługo urodziny i zastanawiasz się, gdzie je wyprawić we Wrocławiu? Jeśli tak – przychodzimy z podpowiedziami! Przedstawiamy propozycje 7 ciekawych miejsc, w których zorganizujemy świetną imprezę dla naszych pociech. Z pewnością będą się świetnie bawić i na długo zapamiętają ten wyjątkowy dzień. Zobaczcie!

Reklama

Gdzie zorganizować dziecku przyjęcie urodzinowe?

Jeśli zastanawiacie się, gdzie w naszym mieście można zorganizować dziecku ciekawe przyjęcie urodzinowe – przychodzimy z pomysłami. Z pewnością będą one niezapomniane zarówno dla solenizanta, jak i gości. Zobaczcie nasze propozycje.

Wyskakane urodziny w parku trampolin – GOjump

W GOjump nie znajdziecie klaunów ani kucyków. Tutaj liczy się zabawa, aktywność fizyczna i super zajawka z trenerami. Takie urodziny dzieci będą wspominać latami!

Do wyboru są trzy pakiety – Hopek i Jumper to dwie godziny zabawy na trampolinach lub strefie wspinaczkowej. Z kolei pakiet Mega GoJump to aż trzy godziny szalonej zabawy na dwóch strefach (trampolin i wspinaczki). Szczegóły tutaj.

Galeria zdjęć

Interaktywna zabawa w Pixel XL

Pixel XL to interaktywna mata stworzona z kafli, które są polami do gry. Każdy, bez względu na wiek będzie się tutaj świetnie bawił – dlatego jest to idealne miejsce na organizacje urodzin (ul. Świdnicka 12). Dzieci spróbują swoich sił na płaszczyźnie sprawnościowej, logicznej i pamięciowej. Z pewnością uśmiech nie będzie im schodził z twarzy!

Urodziny można tutaj zorganizować już od 5/6 roku życia. Szczegóły tutaj.

Galeria zdjęć

Przygoda w Aquaparku

W Aquaparku wybór motywu przewodniego należy do jubilata! Może spędzić swoje urodziny – na hawajskim przyjęciu, pirackiej imprezie lub wyprawie na Wyspy Indiańskie. 

  • Na pirackiej imprezie animatorzy zabiorą Was w podróż między falami. Wspólnie wyruszycie na poszukiwanie pirackich skarbów z pradawną mapą, którą odczytać potrafią tylko najwytrwalsi śmiałkowie! Odkryjecie wszystkie tajemnice Aquaparku, będziecie obserwować baseny z orlego gniazda i zrobicie sobie pamiątkowe tatuaże.
  • Hawajskie przyjęcie – pełne słońca, kwiatów, pozytywnej muzyki i tańca hula. Weźmiecie udział w zawodach w przechodzeniu pod limbo, zatańczycie razem z animatorami taniec hula i podryfujecie leniwą rzeką. Jak wiadomo, żadna impreza w stylu hawajskim nie może odbyć się bez kwiatowych naszyjników, których na pewno nie zabraknie.
  • Urodzinowa wyprawa na Wyspy Indiańskie. Wspólnie wybierzecie się do Nowego Świata. Wcielicie się w rdzenną ludność i ich kulturę - będziecie wyglądać jak oni (w programie malowanie twarzy). Nauczycie się też strzelania z łuków.

Urodzinowa przygoda nie skończy się w dniu przyjęcia. Dla każdego jubilata Aquapark przygotował niespodziankę. Szczegóły tutaj.

Galeria zdjęć

Wspinaczkowe urodziny na Fpince

Przyjęcie urodzinowe można zorganizować również na ściance wspinaczkowej „Fpinka” (przy ul. Jana Długosza 57). Na dzieci czekają niezapomniane atrakcje! Wśród nich zjazd tyrolką, spacer po moście linowym czy wspinaczka po drogach przygotowanych specjalnie dla najmłodszych. Oczywiście, wszystko pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i operatorów.

Imprezy organizowane są tu dla dzieci od 6 roku życia. Do wyboru są dwa pakiety urodzinowe. Szczegóły tutaj.

Galeria zdjęć

Poznaj zakamarki stadionu Tarczyński Arena

100 lat odśpiewane w szatni piłkarzy, możliwość zobaczenia z bliska murawy, podziwianie stadionu z  pokoju komentatorów i loży VIP, poznanie niedostępnych na co dzień zakamarków – wycieczka na Tarczyński Arenę to przepis na niezapomniane urodziny!

Zwiedzanie urodzinowe jest realizowane w różnych wariantach w zależności od wieku i zainteresowań solenizanta lub solenizantki oraz gości. Scenariusze obejmują zwiedzanie połączone z elementami zabaw piłkarskich lub gry terenowej, podczas której dzieci poruszają się z mapką i rozwiązują łamigłówki. To sprawia, że impreza jest atrakcyjna nie tylko dla fanów piłki nożnej. Szczegóły tutaj.

Galeria zdjęć

Kreatywnie i ekologicznie w Odra Centrum

Urodziny można też zorganizować w wyjątkowym miejscu na wodzie – Odra Centrum! To ośrodek edukacyjno-kulturalny zbudowany przez Fundację OnWater.pl, która zajmuje się tematyką ekologii i ochrony środowiska naturalnego rzek i akwenów.

Tu spędzicie swoje święto na ciekawych warsztatach. Zrobicie statki z kory, posadzicie rośliny lub pofarbujecie torby. Poznacie Odrę i zwierzęta, które żyją w okolicach Odra Centrum. Informacje o wszystkich warsztatach znajdziecie tutaj.

Galeria zdjęć

Edukacyjnie w Hali Stulecia

W Hali Stulecia na jubilatów i ich gości czeka trzygodzinna przygoda w formie warsztatów edukacyjnych połączonych ze zwiedzaniem obiektu i przyjęciem urodzinowym. Do wyboru są 3 programy – wirtualna rzeczywistość, druk 3D oraz robotyka.

  • Wirtualna rzeczywistość – czy można być jedną nogą w dwóch miejscach jednocześnie? Niektórzy twierdzą, że to niemożliwe. Na tych warsztatach dzieci przekonają się, że jest inaczej. Wystarczy założyć na głowę gogle z wirtualną rzeczywistością. W trakcie przyjęcia urodzinowego każdy uczestnik będzie miał okazję poznać samego architekta Hali Stulecia - Maksa Berga. Podróżując zakamarkami Hali będą rozwiązywać zagadki i zdobywać kolejne punkty.
  • Druk 3D – a gdyby tak wydrukować sobie buty, dom albo samodzielnie zaprojektowaną zabawkę? W trakcie trwania warsztatów dzieci zobaczą, że wszystko jest możliwe, a jedyne co nas ogranicza to nasza wyobraźnia. Podczas zajęć uczestnicy będą obserwować pracę drukarki 3D oraz zapoznają się z podstawowymi zasadami obowiązującymi w tej technologii. Wspólnie z prowadzącą stworzą również własny model przestrzenny.
  • Robotyka – na przyjęciu urodzinowym oprócz fantastycznych gości nie może zabraknąć Ozobotów, czyli małych inteligentnych robotów. W trakcie zajęć dzieci będą szukać odpowiedzi na wiele pytań, m.in. jakich kodów użyć, by porozumieć się z robotem, czy też w jaki sposób go zaprogramować, by robił to co chcemy.

Urodziny są organizowane dla dzieci od 5 roku życia. Szczegóły tutaj.

Galeria zdjęć

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Głosuj na Wrocławski Budżet Obywatelski 2023. Otwiera się w nowej karcie
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl