Bilety na „Głuszę” do DCF-u [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 3 stycznia do godz.14

Mamy dla was 2 podwójne zaproszenia na premierowy film „Głusza” do Dolnośląskiego Centrum Filmowego do wykorzystania od dziś do 5 stycznia.

Siostry Nell (Ellen Page) i Eva (Evan Rachel Wood) mieszkają z ojcem (Callum Keith Rennie) w domu oddalonym od cywilizacji. Nell właśnie przygotowuje się do egzaminów w szkole, a Eva ciężko trenuje przed ważnymi przesłuchaniami tanecznymi. Wieczorem następuje przerwa w dostawie prądu. Początkowo nikt z domowników się tym nie martwi. Jednak po kilku dniach, gdy przestaje działać radio – jedyne źródło informacji – rodzina postanawia wyruszyć do najbliższego miasta, by zasięgnąć informacji o tym, co się dzieje. Miasto okazuje się praktycznie wymarłe, brakuje żywności i paliwa. Nikt nie ma pojęcia, kiedy wróci prąd, ani co spowodowało awarię.

Aby wygrać bilety trzeba do 3 stycznia  do godz.14 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jak brzmi oryginalny tytuł filmu „Głusza”?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.
Zgłoś uwagę