Przystanek - Pomorska
( 3 zmiany )
Linie tramwajowe
-
4 - kierunek Zajezdnia Ołbin
4
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 10655 -
13 - kierunek Wrocław Nowy Dwór (P+R)
13
TramwajKierunek Wrocław Nowy Dwór (P+R)Nr słupka 10654 -
14 - kierunek Krzyki
14
TramwajKierunek KrzykiNr słupka 10654 -
14 - kierunek Dworzec Nadodrze
14
TramwajKierunek Dworzec NadodrzeNr słupka 10655 -
14 - kierunek Zajezdnia Ołbin
14
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 10655 -
15 - kierunek Park Południowy
15
TramwajKierunek Park PołudniowyNr słupka 10654 -
15 - kierunek Poświętne
15
TramwajKierunek PoświętneNr słupka 10655 -
15 - kierunek Zajezdnia Borek
15
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 10654 -
15 - kierunek Zajezdnia Ołbin
15
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 10655 -
18 - kierunek Gaj
18
TramwajKierunek GajNr słupka 10655 -
18 - kierunek Gaj
18
TramwajKierunek GajNr słupka 10602 -
18 - kierunek Tarczyński Arena (Królewiecka)
18
TramwajKierunek Tarczyński Arena (Królewiecka)Nr słupka 10601 -
18 - kierunek Tarczyński Arena (Królewiecka)
18
TramwajKierunek Tarczyński Arena (Królewiecka)Nr słupka 10654 -
18 - kierunek Zajezdnia Borek
18
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 10655 -
18 - kierunek Zajezdnia Borek
18
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 10602 -
19 - kierunek Zoo
19
TramwajKierunek ZooNr słupka 10655 -
19 - kierunek Kozanów (Dokerska)
19
TramwajKierunek Kozanów (Dokerska)Nr słupka 10654 -
20 - kierunek Leśnica
20
TramwajKierunek LeśnicaNr słupka 10654 -
20 - kierunek Oporów
20
TramwajKierunek OporówNr słupka 10654 -
22 - kierunek Zajezdnia Ołbin
22
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 10655 -
22 - kierunek Pilczyce
22
TramwajKierunek PilczyceNr słupka 10654
Linie autobusowe
-
D - kierunek Giełdowa (Centrum Hurtu)
D
Autobus dziennyKierunek Giełdowa (Centrum Hurtu)Nr słupka 110655 -
D - kierunek Giełdowa (Centrum Hurtu)
D
Autobus dziennyKierunek Giełdowa (Centrum Hurtu)Nr słupka 110602 -
D - kierunek Zajezdnia Obornicka
D
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 110601 -
D - kierunek Zajezdnia Obornicka
D
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 110654 -
K - kierunek Gaj - Pętla
K
Autobus dziennyKierunek Gaj - PętlaNr słupka 110655 -
K - kierunek Gaj - Pętla
K
Autobus dziennyKierunek Gaj - PętlaNr słupka 110602 -
K - kierunek Kamieńskiego (Pętla)
K
Autobus dziennyKierunek Kamieńskiego (Pętla)Nr słupka 110601 -
K - kierunek Kamieńskiego (Pętla)
K
Autobus dziennyKierunek Kamieńskiego (Pętla)Nr słupka 110654 -
102 - kierunek Kosmonautów (Szpital)
102
Autobus dziennyKierunek Kosmonautów (Szpital)Nr słupka 110655 -
102 - kierunek Kosmonautów (Szpital)
102
Autobus dziennyKierunek Kosmonautów (Szpital)Nr słupka 110602 -
103 - kierunek Dworzec Nadodrze
103
Autobus dziennyKierunek Dworzec NadodrzeNr słupka 110655 -
103 - kierunek Pracze Odrzańskie
103
Autobus dziennyKierunek Pracze OdrzańskieNr słupka 110655 -
103 - kierunek Pracze Odrzańskie
103
Autobus dziennyKierunek Pracze OdrzańskieNr słupka 110602 -
110 - kierunek Zajezdnia Obornicka
110
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 110601 -
110 - kierunek Zajezdnia Obornicka
110
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 110654 -
110 - kierunek Iwiny - Rondo
110
Autobus dziennyKierunek Iwiny - RondoNr słupka 110655 -
110 - kierunek Iwiny - Rondo
110
Autobus dziennyKierunek Iwiny - RondoNr słupka 110602 -
110 - kierunek Galeria Dominikańska
110
Autobus dziennyKierunek Galeria DominikańskaNr słupka 110655 -
110 - kierunek Galeria Dominikańska
110
Autobus dziennyKierunek Galeria DominikańskaNr słupka 110602 -
122 - kierunek Zajezdnia Obornicka
122
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 110655 -
122 - kierunek Dworzec Autobusowy
122
Autobus dziennyKierunek Dworzec AutobusowyNr słupka 110654 -
128 - kierunek Wrocław Nowy Dwór (P+R)
128
Autobus dziennyKierunek Wrocław Nowy Dwór (P+R)Nr słupka 110654 -
128 - kierunek Zakrzów
128
Autobus dziennyKierunek ZakrzówNr słupka 110655 -
142 - kierunek Jarnołtów
142
Autobus dziennyKierunek JarnołtówNr słupka 110655 -
142 - kierunek Jarnołtów
142
Autobus dziennyKierunek JarnołtówNr słupka 110602 -
142 - kierunek Paprotna
142
Autobus dziennyKierunek PaprotnaNr słupka 110601 -
142 - kierunek Paprotna
142
Autobus dziennyKierunek PaprotnaNr słupka 110654 -
142 - kierunek Zajezdnia Obornicka
142
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 110601 -
142 - kierunek Zajezdnia Obornicka
142
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 110654 -
144 - kierunek Zwycięska
144
Autobus dziennyKierunek ZwycięskaNr słupka 110654 -
144 - kierunek Polanowice
144
Autobus dziennyKierunek PolanowiceNr słupka 110655 -
144 - kierunek Zajezdnia Obornicka
144
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 110655 -
240 - kierunek Dworzec Autobusowy
240
Autobus nocnyKierunek Dworzec AutobusowyNr słupka 110655 -
240 - kierunek Zajezdnia Obornicka
240
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 110655 -
243 - kierunek Zajezdnia Obornicka
243
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 110601 -
243 - kierunek Zajezdnia Obornicka
243
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 110654 -
245 - kierunek Zajezdnia Obornicka
245
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 110601 -
245 - kierunek Zajezdnia Obornicka
245
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 110654 -
249 - kierunek Zajezdnia Obornicka
249
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 110655 -
250 - kierunek Dworzec Główny
250
Autobus nocnyKierunek Dworzec GłównyNr słupka 110654 -
253 - kierunek Zajezdnia Obornicka
253
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 110601 -
253 - kierunek Zajezdnia Obornicka
253
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 110654 -
255 - kierunek Zajezdnia Obornicka
255
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 110601 -
255 - kierunek Zajezdnia Obornicka
255
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 110654 -
257 - kierunek Oporów
257
Autobus nocnyKierunek OporówNr słupka 110655 -
257 - kierunek Oporów
257
Autobus nocnyKierunek OporówNr słupka 110602 -
257 - kierunek Rędzin
257
Autobus nocnyKierunek RędzinNr słupka 110601 -
257 - kierunek Rędzin
257
Autobus nocnyKierunek RędzinNr słupka 110654 -
257 - kierunek Giełdowa (Centrum Hurtu)
257
Autobus nocnyKierunek Giełdowa (Centrum Hurtu)Nr słupka 110655 -
257 - kierunek Giełdowa (Centrum Hurtu)
257
Autobus nocnyKierunek Giełdowa (Centrum Hurtu)Nr słupka 110602 -
257 - kierunek Ślazowa
257
Autobus nocnyKierunek ŚlazowaNr słupka 110601 -
257 - kierunek Ślazowa
257
Autobus nocnyKierunek ŚlazowaNr słupka 110654 -
259 - kierunek Zajezdnia Obornicka
259
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 110601 -
259 - kierunek Zajezdnia Obornicka
259
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 110654 -
602 - kierunek Biskupice Podg. Lg Energy Solution Wr. I
602
Autobus dziennyKierunek Biskupice Podg. Lg Energy Solution Wr. INr słupka 110655 -
602 - kierunek Biskupice Podg. Lg Energy Solution Wr. I
602
Autobus dziennyKierunek Biskupice Podg. Lg Energy Solution Wr. INr słupka 110602 -
602 - kierunek Dworzec Główny (Stawowa)
602
Autobus dziennyKierunek Dworzec Główny (Stawowa)Nr słupka 110655 -
602 - kierunek Dworzec Główny (Stawowa)
602
Autobus dziennyKierunek Dworzec Główny (Stawowa)Nr słupka 110602 -
602 - kierunek Zajezdnia Obornicka
602
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 110601 -
602 - kierunek Zajezdnia Obornicka
602
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 110654
- linie zmienione