3. Wiadomości z regionu
  4. Majówki, pikniki i festyny wokół Wrocławia [MIEJSCA]
Malowanie twarzy dziecka podczas pikniku. Zdjęcie ilustracyjne Grzegorz Rajter
Malowanie twarzy dziecka podczas pikniku. Zdjęcie ilustracyjne

Majówki, pikniki, pokazy i festyny - korzystając z dobrej pogody warto wybrać się poza Wrocław na plenerowe zabawy. Sprawdź, co będzie się działo wokół Wrocławia 18 i 19 maja.

Koncerty, pokazy grup rekonstrukcyjnych, mnóstwo atrakcji dla dzieci. Do końca tygodnia na całym Dolnym Śląsku zaplanowano wiele wydarzeń.

Sezon plenerowych zabaw rozpoczął się na dobre. Organizatorom sprzyja słoneczna pogoda, a okazja zawsze się znajdzie. W Sycowie na Dniach Sycowa wystąpią Maryla Rodowicz i Dawid Kwiatkowski, trzydniowy muzyczny maraton na Błoniach zaplanowano w Jeleniej Górze przy okazji tamtejszych juwenaliów.

Pikniki i festyny organizują burmistrzowie i wójtowie, parafie, organizacje społeczne i stowarzyszenia. Informacje o plenerowych, darmowych imprezach można znaleźć przeglądając galerię serwisu.

Źródło: materiały prasowe