Zawody Monster Truck we Wrocławiu (KONKURS ZAKOŃCZONY)

Dziękujemy za udział!

  • Monster X Tour 14 czerwca na Stadionie Wrocław

    Impreza Monster X Tour 14 czerwca na Stadionie Wrocław


14 czerwca na Stadionie Wrocław rywalizować będą potężne amerykańskie ciężarówki, tzw. Monster Trucki. W programie zawodów Monster X Tour znalazły się ekstremalne wyścigi, zawody freestyle, w trakcie których miażdżone są dziesiątki wraków aut i niewiarygodne akrobacje motocyklowych kaskaderów.

Konkurs zakończony

Bardzo dziękujemy za udział w konkursie, w którym do wygrania były dwa podwójne bilety na imprezę. Przypomnijmy, że aby wziąć udział w zabawie, trzeba było napisać, co zrobilibyście mając przez jeden dzień możliwość jazdy ciężarówką Monster Truck?

Oto dwa zwycięskie pomysły:

1. „1. Podjechałabym na śniadanie do MC Drive i sprawdziła jak działa odbiór zamówienia w okienku ;)

2. W końcu uniknęłabym korków jadąc centrum miasta w godzinach szczytu do pracy przejeżdżając nad głowami zwykłych osobówek

2. Po pracy pojechałabym na wysypisko śmieci poszaleć po pagórkach i pomóc pracownikom w prasowaniu śmieci!

3. Podrzuciłabym monsterkiem swojego faceta na wieczorne piwo z kumplami - ich miny - bezcenne i + 5 do respektu - kobieta idealna :)

W międzyczasie udowodniłabym niedowiarkom że można znaleźć miejsce do parkowania przy Rynku we Wrocławiu wieczorem - myślę, że nie miałabym z tym problemu a gdybym zaparkowała nad innym autem mój facet w końcu nie irytowałby się, że nie może wysiąść od strony pasażera bo za blisko drugiego auta zaparkowałam :)))”

 

2. "Czy amerykański sen może się spełnić we Wrocławiu? :)

Choć z Wrocławia do Ameryki jest dość daleko i Wrocław nie jest tak duży jak USA, to uważamy, że stolica Dolnego Śląska jest świetnym miastem i ma bardzo dużo do zaoferowania, nie tylko swoim mieszkańcom :)

Gdybyśmy mieli możliwość wypożyczenia ciężarówki Monster Truck na jeden dzień, moglibyśmy zrealizować pewien, trochę szalony, pomysł... :)

Mianowicie moglibyśmy ustanowić rekord w najszybszym i najbardziej ekstremalnym przejeździe po granicach Miasta Wrocław - na tych wielu kilometrach nie straszne byłyby nam żadne przeszkody - pola, rzeki, wały, czy też uliczne korki :-)

Jeszcze zbyt mało osób wie, jak piękne trasy wokół Wrocławia, czekają dla osób spragnionych odpoczynku na świeżym powietrzu - wcale nie trzeba daleko wjeżdżać, aby załapać się na zastrzyk dobrej energii :)

Wiatr we włosach, przepiękne widoki, ciekawe wyzwania - tak, jak na amerykańskich filmach - super wóz, super towarzystwo, a wszystko zostaje w tyle, za nami :)

W każdym z nas drzemie, ta mała cząstka, która namawia nas do zrobienia, od czasu do czasu czegoś szalonego :)

I może nie każdy dostaje gęsiej skórki i nie bije mu szybciej serce, kiedy słyszy mruczenie silnika potężnego wozu; zrozumie to tylko ten, kto kocha moc, która jest skrywana pod maską.... :)"

Odbiór biletów

Bilety można odebrać w sekretariacie portalu wroclaw.pl – Plac Solny 14, III piętro - w dni powszednie w godz. od 8.30 do 16.30. Przy odbiorze biletów konieczne będzie okazanie dokumentu tożsamości. Zwycięzcom gratulujemy!


Monster Trucki znowu we Wrocławiu

Rywalizacja Monster Truck była jedną z pierwszych wielkich imprez, które w 2011 r. odbyły się z okazji otwarcia stadionu piłkarskiego zbudowanego na Euro 2012. Wówczas wyścigi wielkich samochodów oglądało ok. 30 tys. osób.

Zawody Monster Truck w samych tylko Stanach Zjednoczonych przyciągają blisko 700 tys. widzów rocznie. We Wrocławiu będzie można zobaczyć, jak wysoko potrafią się wybijać i co dzieje się z autami osobowymi, które dostaną się pod ich olbrzymie opony. W trakcie imprezy odbędzie się także pokaz powietrznych akrobacji w wykonaniu motocyklowych kaskaderów z FMX Stunt Riders.

Tradycyjnie już przed rozpoczęciem zawodów odbędzie się tzw. Pit Party, czyli impreza poprzedzająca główne show. Każdy, kto kupi bilet VIP, będzie miał okazję zwiedzić park maszyn i z bliska zobaczyć wszystkie ciężarówki. Dla fanów motoryzacji to doskonała okazja do zrobienia zdjęć i zapoznania się z budową ogromnych pojazdów.

mic

Zgłoś uwagę