[KONKURS ZAKOŃCZONY] Zaproszenie na maraton "Sin City"

Konkurs trwa do 4 września do 9.00.


Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na minimaraton "Sin City" w Heliosie Magnolia Park.

Aby je wygrać trzeba do 4 września do godz. 9.00 wysłać formularz, w którego treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, jaka słynna modelka zagrała w pierwszej części „Sin City”?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Już 5 września we wszystkich 34 kinach sieci Helios w całej Polsce filmowy wieczór w mrocznych klimatach Sin City Franka Millera i Roberta Rodrigueza.

Minimaraton Sin City to propozycja nie tylko dla nocnych marków, bo całość zakończy się zaraz po północy! W piątek 5 września, tuż po godzinie 20:00 Robert Rodriguez i Frank Miller przeniosą nas do mrocznego, pełnego ponurych i zdeprawowanych typów Miasta Grzechu. A już w chwilę później premierowe spotkanie w Sin City z Damulką wartą grzechu ...

Czy jesteście na to gotowi?

Start: 05.09. godz. 20.00

Meta: tuż po północy

Zagramy:

Sin City - Miasto grzechu

Sin City - Damulka warta grzechu (Premiera)

Zgłoś uwagę