Zaproszenia na Maraton Grozy w Heliosie Magnolia [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 27 lipca do 9.00.


Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na Maraton Grozy w Heliosie Magnolia. W programie znajdą się premiery – „Szubienica” i „Taśmy Watykanu”, klasyk gatunku – „Egzorcysta” oraz skandynawskie „Wilkołacze sny”. Start w piątek 31 lipca o 22.00, finisz w sobotę 1 sierpnia o 6.00 rano. Wszystko o wydarzeniu przeczytacie także: Maraton Grozy w Kinie Helios Magnolia.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na Maraton Grozy do Heliosa Magnolia trzeba do 27 lipca (poniedziałek) do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, utwór jakiego słynnego muzyka rozbrzmiewa w filmie „Egzorcysta”? Podpowiedź znajdziecie w tekście Maraton Grozy w Kinie Helios Magnolia.

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę