Wygraj monografię "Get Eugeniusza Stankiewicza" [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do piątku 17 lipca


Mamy dla was dwa egzemplarze monograficznego albumu "Get Eugeniusza Stankiewicza" od Wydawnictwa Warstwy, autorstwa Mirosława Ratajczaka, krytyka towarzyszącego twórczości Eugeniusza Geta-Stankiewicza przez niemal cztery dekady. Album prezentuje całościowy dorobek artysty. To krytyczny esej ilustrowany obszernym wyborem reprezentatywnych prac Geta, od juweniliów po dzieła ostatnie.

Eugeniusz Get-Stankiewicz, jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów Wrocławia. Był cenionym autorem grafik, plakatów, rzeźb, witraży, obiektów przestrzennych. Zmarł w kwietniu 2011 r. Domek Miedziorytnika, w którym miał pracownię jest miejscem stałej wystawy jego prac. Eugeniusz Get-Stankiewicz pozostawił po sobie w przestrzeni publicznej Wrocławia wiele oryginalnych prac, które prowokują do myślenia. Na Jatkach pod złoconą kratą znajduje się jego Tablica Ku Czci Działań na Prostych Liczbach.

Aby wygrać album trzeba do 17 lipca do godz. 12.00 wysłać formularz, w którego treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie: Jakiej rzeźbie Get użyczył swojej sylwetki i gdzie ta rzeźba się znajduje?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.


Zgłoś uwagę