„Wszystko albo nic” w DCF-ie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 17.03 do godz.10

Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie do Dolnośląskiego Centrum Filmowego na „Wszystko albo nic” ważne w dniach od 17 do 23 marca.

Linda prowadzi księgarnię, gdzie na półkach rządzą pozycje „dla dorosłych”. Główna bohaterka, zupełnie inaczej, niż jej przyjaciółka i partnerka w biznesie Vanda – otwarta na przygody nimfomanka, pragnie spotkać „tego jedynego”. O tym samym marzy też trzeci wspólnik Edzio – gej i miłośnik mięsnych potraw. Ich szanse na stały związek rosną, gdy na horyzoncie pojawiają się czterej potencjalni kandydaci na życiową miłość: wysoki, zadbany i niezwykle wrażliwy Leo, lekko siwiejący i lubujący się w młodszych kobietach profesor uniwersytecki (Krzysztof Tyniec), rozsądny i zabójczo przystojny biznesmen (Michał Żebrowski) oraz romantyczny i czarujący lekarz (Paweł Deląg). Jak potoczą się miłosne perypetie głównych bohaterów? „Wszystko albo nic” to ekranizacja powieści Evy Urbanikovej i zarazem wielki przebój za naszą południową granicą. Piosenkę promującą film śpiewa Ewa Farna.

Aby wygrać bilety trzeba do 17.03 do godz.10  wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Z jakiego kraju pochodzi Eva Urbanikova?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo. 
Zgłoś uwagę