Wejściówki na maraton Władcy Pierścieni [ZAKOŃCZONY]

Już w piątek, 24 lipca, w sieci Multikina (we Wrocławiu w obu kinach) będzie okazja wrócić do Śródziemia. O godzinie 21.00 startuje maraton z Władcą Pierścieni. Koniec przewidziany jest na sobotę o godz.9.30. W naszym konkursie mogliście wygrać podwójne zaproszenia na te pokazy.  


Nadchodzi ENEMEF: Noc Władcy Pierścieni!

Na specjalne życzenie widzów najbardziej epicki i legendarny ENEMEF, czyli Noc Władcy Pierścieni ponownie zagości na wielkim ekranie - tym razem najprawdopodobniej po raz ostatni! I jednocześnie najprawdopodobniej ostatnia szansa, aby zobaczyć je w wersjach rozszerzonych na ENEMEFie.

W repertuarze:
- Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia - WERSJA REŻYSERSKA
- Władca Pierścieni: Dwie Wieże - WERSJA REŻYSERSKA
- Władca Pierścieni: Powrót Króla - WERSJA REŻYSERSKA

Mamy dla Was cztery podwójne zaproszenia na tan maraton. Dwa do Multikina w Arkadach Wrocławskich i dwa do Pasażu Grunwaldzkiego. Trzeba było wymienić imiona trzech bohaterów, którzy pojawiają się we wszystkich trzech częściach trylogii. Odpowiedzi. Wygrywała co trzecia osoba która przysłała nam w formularzu zgłoszeniowym  poprawne imiona. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się, nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę