[KONKURS ZAKOŃCZONY] Wejściówki na festiwal Wratislavia Cantans

Konkurs trwa do 12 września do 19.00.


Mamy dla Was podwójne wejściówki na tegoroczną edycję festiwalu Wratislavia Cantans. Dziś do wygrania podwójna wejściówka na koncerty 13 i 14 września. Już w sobotę 13 września dwa koncerty – najpierw Orkiestra Suzuki z Turynu, chór chłopięcy NFM i zespół wokalny ze Szkoły Muzycznej I stopnia we Wrocławiu (w programie głównie muzyka włoska od renesansu do XIX wieku), potem Philippe Herreweghe z utworami angielskiego kompozytora Henry’ego Purcella. Z kolei 14 września oratorium „Stworzenie świata” z Paulem McCreeshem przy pulpicie dyrygenckim.

Żeby wygrać podwójną wejściówkę na koncerty trzeba dziś do godz. 19.00 wysłać do nas wypełniony formularz podając w nim imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego, zaznaczyć, na który z koncertów chcielibyście się wybrać oraz odpowiedzieć na pytanie, kto jest dyrektorem artystycznym Festiwalu Wratislavia Cantans?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę