Kalendarz Urzędu Miejskiego

Nowe projekty i inwestycje, konferencje, uroczystości, spotkania - codziennie Urząd Miejski Wrocławia i jednostki mu podległe są autorami nowych wydarzeń. Bardzo często są to projekty, o których informacja nie dociera do mediów. Dlatego proponujemy nową formę informatora - kalendarz Urzędu Miejskiego. To zestawienie najważniejszych wydarzeń, które odbyły się lub odbędą w ramach prac jednostek należących do departamentów Urzędu Miasta, a także jednostek im podległych w tym spółek i jednostek gminnych.

Kalendarz jest aktualizowany na bieżąco, na podstawie danych przesyłanych przez wydziały i departamenty Urzędu Miejskiego oraz spółki należące do gminy.


Wydarzenia bieżące

24 Paź 15:30

Dyskusja publiczna nad przyjętymi rozwiązaniami w projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulicy Granicznej oraz węzła A8 „Wrocław Lotnisko”

Dyskusja publiczna nad przyjętymi rozwiązaniami w projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulicy Granicznej oraz węzła A8 „Wrocław Lotnisko” we Wrocławiu odbędzie się w dniu 24 października 2017 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8, w sali nr 204 o godz. 15.30.

Jednostka odpowiedzialna: Biuro Rozwoju Wrocławia
26 Paź 15:30

Dyskusja publiczna nad przyjętymi rozwiązaniami w projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla dawnego kina „Lwów”

Dyskusja publiczna nad przyjętymi rozwiązaniami w projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla dawnego kina „Lwów” we Wrocławiu odbędzie się w dniu 26 października 2017 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8, w sali nr 204 o godz. 15.30.

Jednostka odpowiedzialna: Biuro Rozwoju Wrocławia
30 Paź 15:00

Schronisko dla roślin – wymień się z innymi/Wzgórze Andersa

Od 9 października, przez cztery kolejne poniedziałki. w kilku punktach Wrocławia mieszkańcy będą mogli wymienić się roślinami ogrodowymi i ozdobnymi. To pilotażowy projekt Schroniska dla roślin, który w zamyśle nie tylko będzie uczył, ale także zbliżał lokalną społeczność. Czytaj więcej >>

Jednostka odpowiedzialna: Departament Zrównoważonego Rozwoju
23 Lis 11:00

Sesja Rady Miejskiej Wrocławia

Jednostka odpowiedzialna: Rada Miejska Wrocławia
21 Gru 11:00

Sesja Rady Miejskiej Wrocławia

Jednostka odpowiedzialna: Rada Miejska Wrocławia