Kalendarz Urzędu Miejskiego

Nowe projekty i inwestycje, konferencje, uroczystości, spotkania - codziennie Urząd Miejski Wrocławia i jednostki mu podległe są autorami nowych wydarzeń. Bardzo często są to projekty, o których informacja nie dociera do mediów. Dlatego proponujemy nową formę informatora - kalendarz Urzędu Miejskiego. To zestawienie najważniejszych wydarzeń, które odbyły się lub odbędą w ramach prac jednostek należących do departamentów Urzędu Miasta, a także jednostek im podległych w tym spółek i jednostek gminnych.

Kalendarz jest aktualizowany na bieżąco, na podstawie danych przesyłanych przez wydziały i departamenty Urzędu Miejskiego oraz spółki należące do gminy.


Wydarzenia bieżące

13 Kwi 15:30

Dyskusja publiczna nad przyjętymi rozwiązaniami w projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulic Orlej i Racławickiej

Dyskusja publiczna nad przyjętymi rozwiązaniami w projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulic Orlej i Racławickiej we Wrocławiu odbędzie się w dniu 13 kwietnia 2021 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8, w sali nr 215 o godz. 15.30.

Jednostka odpowiedzialna: Biuro Rozwoju Wrocławia
22 Kwi 16:00

Z Wrocławiem w tle – spotkania i wycieczki literackie: Malwina Ferenz

Zapraszamy na wycieczkę pt. „Wrocław z dreszczykiem – na podstawie powieści, legend, historii autentycznych”. 22 kwietnia - spotkanie z Malwiną Ferenz 23 kwietnia - wycieczka „Wrocław z dreszczykiem” Projekt finansowany przez Wydział Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miejskiego we Wrocławiu oraz Wrocławski Dom Literatury. Partnerzy projektu: Stowarzyszenie TUiTAM oraz Odra Centrum Oficjalny serwis turystyczny Wrocławia: visitwroclaw.eu Czytaj więcej >>

Jednostka odpowiedzialna: Wydział Promocji Miasta i Turystyki