Trzy egzemplarze książki "Pakt Piłsudski-Lenin" [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 2 listopada do 9.00.


Mamy dla Was 3 egzemplarze książki „Pakt Piłsudski-Lenin” Piotra Zychowicza od Domu Wydawniczego Rebis. To świeżo opublikowany tom o tym, jak na początku lat 20. XX wieku Józef Piłsudski odrzucił możliwość przymierza z białymi rosyjskimi generałami, a podjął tajne rozmowy z Włodzimierzem Leninem. Autor, publicysta historyczny, absolwent Instytutu Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego tym razem pisze o decyzji, która zaważyła stosunkach polsko-rosyjskich i na życiu milionów Polaków.  Na spotkanie z Piotrem Żychowiczem można wybrać się w czwartek 29 października.   

Spotkanie autorskie: Piotr Zychowicz

Spotkanie autorskie: Piotr Zychowicz

Spotkania z autorami
Termin 29 października 2015 19:00

Miejsce Uniwersytet Wrocławski (gmach główny s. 318A)

Zobacz

Aby wygrać książkę trzeba do poniedziałku 2 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz wymienić przynajmniej dwa tytuły innych książek historycznych Piotra Zychowicza.

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę