Teatr Pieśni Kozła. Dwa spektakle jednego wieczoru [ZAKOŃCZONY]

Teatr Pieśni Kozła na deskach The Globe. Teatr szykuje się do światowego tournée, a  już w czerwcu  i lipcu wystąpi we Wrocławiu. Zaprezentuje tu „Pieśni Leara”, legendarny spektakl nagradzany na Fringe Festival i swoje najnowsze dzieło, czyli „Raport Kasandry”. Chętnym oddamy 3 podwójne zaproszenia na dwa spektakle jednego wieczoru (niedziela, 30 czerwca.)


Dwa przedstawienia wystawione jednego wieczoru, po raz pierwszy w historii Teatru Pieśń Kozła, to gratka dla publiczności. Tym bardziej, że pierwszym z nich są wielokrotnie nagradzane i doceniane na świecie „Pieśni Leara”. 

Natomiast „Raport Kasandry” to najświeższe dzieło teatru. Spektakl ma charakter unikatowego, performatywnego koncertu, eksplorującego rytualne korzenie teatru, w tym metafory i podświadome symbole, na bazie dramatu „Trojanki” Eurypidesa

Teatr Pieśń Kozła: dwa spektakle jednego wieczoru

Teatr Pieśń Kozła: dwa spektakle jednego wieczoru

Spektakl
Termin od 28 czerwca 2019 do 30 czerwca 2019

Miejsce Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka

Jak grać?

Aby wygrać zaproszenie na dwóch osób na dwa spektkle jednego dnia, w podanym poniżej formularzu zgłoszeniowym należy odpowiedzieć na pytanie: Gdzie miał premierę spektkal Pieśni Leara?

Konkurs trwa do piątku, 28 czerwca do godz. 11.00. W formularzu zgłoszeniowym wpiszcie także imię i nazwisko, numer telefonu oraz aktualny adres e-mailowy.

Podwójne zaproszenia wygra 3, 9 i 15 osoba, które prześlą poprawną odpowiedź. Zwycięzców poinformujemy mailowo i telefonicznie, jak odebrać zaproszenia. 

Powodzenia!Zgłoś uwagę