Praca dla programistów

Sii poszukuje we Wrocławiu blisko 50 programistów

  • Sii poszukuje we Wrocławiu blisko 50 programistów. Poszukiwani informatycy z różnym doświadczeniem


Programiści z minimum 6-miesięcznym doświadczeniem w programowaniu w języku C++, jak i osoby z wieloletnim doświadczeniem i kompetencjami na stanowiska architektów i team liderów mają szansę na pracę w spółce Sii – rozwijającej się firmie IT i inżynierii w Polsce. Jeden z projektów, do którego firma rekrutuje, prowadzony jest dla klienta z branży telekomunikacyjnej i dotyczy rozwoju oprogramowania zarządzającego infrastrukturą telefonii komórkowej LTE.

Znajomość angielskiego, praca w zespole

- Praca zakłada stały, aktywny kontakt z klientem, w środowisku międzynarodowym, według metodologii Scrum – opowiada Paweł Maksymczak, Dyrektor Oddziału Wrocławskiego Sii.
– Dlatego od  kandydatów oczekujemy dobrej znajomości języka angielskiego, umiejętności pracy w zespole oraz bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych. Na wyższych stanowiskach w projekcie, z uwagi na jego charakter, ogromnym atutem kandydata jest doświadczenie z extreme programming. W zamian oferujemy pracę w stabilnym środowisku, gdzie można bardzo wiele się nauczyć. Dajemy możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów dla liderów z sektora telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego, bankowo-finansowego i innych.

Klient, dla którego Sii rozpoczyna właśnie projekt, jest jednym z 80 klientów Sii w Polsce. W tym roku na Dolnym Śląsku spółka zwiększyła zatrudnienie o 50 proc. w stosunku do roku poprzedniego i w dalszym ciągu dynamicznie je zwiększa.

- Obecnie otwartych mamy ponad 30 procesów rekrutacyjnych. – mówi Anna Harmacińska, HR Manager Sii Wrocław. – Oprócz programistów C++ poszukujemy m.in. programistów Java, Net, aplikacji mobilnych, testerów, administratorów Windows, konsultantów BI, Project Managerów, analityków biznesowych, a także specjalistów BMC remedy. Wielość prowadzonych przez nas projektów oraz dynamika wzrostu naszego przedsiębiorstwa  daje inżynierom możliwość rozwoju wraz z firmą. Oprócz tego Sii wyróżnia się dbałością o pracownika, świetną atmosferą pracy, niezapomnianymi imprezami integracyjnymi i bogatym pakietem socjalnym.

W drugiej połowie 2013 roku biuro Sii przeniosło się na 25 piętro SkyTower, gdzie firma wynajmuje całą powierzchnię. Już teraz planuje wynajęcie kolejnej.

Zatrudniając blisko 1500 inżynierów Sii sp. z o. o. należy do czołowych dostawców usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce. Wspiera klientów w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz inżynierii przemysłowej. Specjaliści Sii realizują projekty dla wiodących firm z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, Hi-Tech, energetyki i przemysłu.

Spółka powstała w styczniu 2006 r. w Warszawie. Po 7 latach działalności Sii posiada w Polsce 7 biur: w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi i Lublinie.Zgłoś uwagę