Podwójne zaproszenia na seans do Kina Helios [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa 6 grudnia do godz.13.00.


Mamy dla Was po jednym podwójnym zaproszeniu na dowolny film 2D w Kinie Helios Magnolia i Helios Bielany w dniach 7-11 grudnia.

W tym roku w Heliosie bardzo radośnie przywitany zostanie św. Mikołaj, a dla widzów przygotowano także fantastyczny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami (rodzinne wakacje oraz nowoczesne deskorolki elektryczne - YESdziki V2!). Aby wygrać jedną z nagród wystarczy kupić bilet na dowolny seans filmowy w kinie Helios w dniach 3-6 grudnia (ważne, by zachować bilet!) oraz wypełnić i wrzucić do 9 grudnia do specjalnie przygotowanej w kinie urny - otrzymaną ulotkę: List do Świętego Mikołaja. Można go napisać lub narysować, liczy się kreatywność, poczucie estetyki i pomysłowość.

Aby wygrać podwójne zaproszenia na dowolny seans 2D w Kinach Helios Magnolia i Helios Bielany trzeba 6 grudnia do godz.13.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, gdzie na co dzień stacjonuje św. Mikołaj?  

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę