Przystanek - Bałtycka
( 4 zmiany )
Linie autobusowe
-
A - kierunek Zajezdnia Obornicka
A
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
A - kierunek Koszarowa (Szpital)
A
Autobus dziennyKierunek Koszarowa (Szpital)Nr słupka 23144 -
A - kierunek Krzyki
A
Autobus dziennyKierunek KrzykiNr słupka 23144 -
D - kierunek Giełdowa (Centrum Hurtu)
D
Autobus dziennyKierunek Giełdowa (Centrum Hurtu)Nr słupka 23172 -
D - kierunek Giełdowa (Centrum Hurtu)
D
Autobus dziennyKierunek Giełdowa (Centrum Hurtu)Nr słupka 23144 -
D - kierunek Zajezdnia Obornicka
D
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
K - kierunek Gaj - Pętla
K
Autobus dziennyKierunek Gaj - PętlaNr słupka 23143 -
K - kierunek Kamieńskiego (Pętla)
K
Autobus dziennyKierunek Kamieńskiego (Pętla)Nr słupka 23144 -
K - kierunek Zajezdnia Obornicka
K
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
102 - kierunek Zajezdnia Obornicka
102
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
102 - kierunek Kosmonautów (Szpital)
102
Autobus dziennyKierunek Kosmonautów (Szpital)Nr słupka 23172 -
103 - kierunek Zajezdnia Obornicka
103
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
103 - kierunek Pracze Odrzańskie
103
Autobus dziennyKierunek Pracze OdrzańskieNr słupka 23172 -
105 - kierunek Świniary
105
Autobus dziennyKierunek ŚwiniaryNr słupka 23143 -
105 - kierunek Kromera
105
Autobus dziennyKierunek KromeraNr słupka 23144 -
108 - kierunek Pracze Widawskie
108
Autobus dziennyKierunek Pracze WidawskieNr słupka 23143 -
108 - kierunek Dworzec Nadodrze
108
Autobus dziennyKierunek Dworzec NadodrzeNr słupka 23144 -
110 - kierunek Zajezdnia Obornicka
110
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
110 - kierunek Iwiny - Rondo
110
Autobus dziennyKierunek Iwiny - RondoNr słupka 23172 -
110 - kierunek Galeria Dominikańska
110
Autobus dziennyKierunek Galeria DominikańskaNr słupka 23172 -
111 - kierunek Osiedle Sobieskiego
111
Autobus dziennyKierunek Osiedle SobieskiegoNr słupka 23144 -
111 - kierunek Kminkowa
111
Autobus dziennyKierunek KminkowaNr słupka 23143 -
115 - kierunek Pl. Grunwaldzki
115
Autobus dziennyKierunek Pl. GrunwaldzkiNr słupka 23144 -
115 - kierunek Zajezdnia Obornicka
115
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
116 - kierunek Zajezdnia Obornicka
116
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
116 - kierunek Sołtysowice
116
Autobus dziennyKierunek SołtysowiceNr słupka 23144 -
116 - kierunek Pl. Grunwaldzki
116
Autobus dziennyKierunek Pl. GrunwaldzkiNr słupka 23144 -
118 - kierunek Sępolno
118
Autobus dziennyKierunek SępolnoNr słupka 23144 -
118 - kierunek Rędzin
118
Autobus dziennyKierunek RędzinNr słupka 23143 -
118 - kierunek Wojnów (Pętla)
118
Autobus dziennyKierunek Wojnów (Pętla)Nr słupka 23144 -
119 - kierunek Racławicka
119
Autobus dziennyKierunek RacławickaNr słupka 23143 -
119 - kierunek Sołtysowice
119
Autobus dziennyKierunek SołtysowiceNr słupka 23144 -
119 - kierunek Awicenny (Poczta Polska)
119
Autobus dziennyKierunek Awicenny (Poczta Polska)Nr słupka 23143 -
128 - kierunek Zajezdnia Obornicka
128
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
128 - kierunek Wrocław Nowy Dwór (P+R)
128
Autobus dziennyKierunek Wrocław Nowy Dwór (P+R)Nr słupka 23172 -
128 - kierunek Zakrzów
128
Autobus dziennyKierunek ZakrzówNr słupka 23172 -
129 - kierunek Port Lotniczy
129
Autobus dziennyKierunek Port LotniczyNr słupka 23172 -
129 - kierunek Poświęcka (Ośrodek Zdrowia)
129
Autobus dziennyKierunek Poświęcka (Ośrodek Zdrowia)Nr słupka 23144 -
129 - kierunek Zajezdnia Obornicka
129
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
130 - kierunek Zajezdnia Obornicka
130
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
130 - kierunek Polanowice
130
Autobus dziennyKierunek PolanowiceNr słupka 23144 -
131 - kierunek Litewska
131
Autobus dziennyKierunek LitewskaNr słupka 23144 -
131 - kierunek Zajezdnia Obornicka
131
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
131 - kierunek Reja
131
Autobus dziennyKierunek RejaNr słupka 23144 -
132 - kierunek Kromera
132
Autobus dziennyKierunek KromeraNr słupka 23144 -
132 - kierunek Oporów
132
Autobus dziennyKierunek OporówNr słupka 23144 -
132 - kierunek Zajezdnia Obornicka
132
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
143 - kierunek Zajezdnia Obornicka
143
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
143 - kierunek Sępolno
143
Autobus dziennyKierunek SępolnoNr słupka 23144 -
144 - kierunek Polanowice
144
Autobus dziennyKierunek PolanowiceNr słupka 23144 -
144 - kierunek Zajezdnia Obornicka
144
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
149 - kierunek Kochanowskiego
149
Autobus dziennyKierunek KochanowskiegoNr słupka 23144 -
149 - kierunek Zajezdnia Obornicka
149
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
151 - kierunek Zajezdnia Obornicka
151
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
151 - kierunek Reja
151
Autobus dziennyKierunek RejaNr słupka 23144 -
151 - kierunek Pawłowice (Widawska)
151
Autobus dziennyKierunek Pawłowice (Widawska)Nr słupka 23144 -
240 - kierunek Zajezdnia Obornicka
240
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
241 - kierunek Zajezdnia Obornicka
241
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
242 - kierunek Zajezdnia Obornicka
242
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
243 - kierunek Zajezdnia Obornicka
243
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
244 - kierunek Kminkowa
244
Autobus nocnyKierunek KminkowaNr słupka 23143 -
244 - kierunek Petrusewicza
244
Autobus nocnyKierunek PetrusewiczaNr słupka 23144 -
244 - kierunek Świniary
244
Autobus nocnyKierunek ŚwiniaryNr słupka 23143 -
246 - kierunek Zajezdnia Obornicka
246
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
247 - kierunek Zajezdnia Obornicka
247
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
250 - kierunek Zajezdnia Obornicka
250
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
251 - kierunek Zajezdnia Obornicka
251
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
253 - kierunek Zajezdnia Obornicka
253
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
255 - kierunek Zajezdnia Obornicka
255
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
257 - kierunek Oporów
257
Autobus nocnyKierunek OporówNr słupka 23172 -
257 - kierunek Rędzin
257
Autobus nocnyKierunek RędzinNr słupka 23143 -
257 - kierunek Giełdowa (Centrum Hurtu)
257
Autobus nocnyKierunek Giełdowa (Centrum Hurtu)Nr słupka 23172 -
257 - kierunek Ślazowa
257
Autobus nocnyKierunek ŚlazowaNr słupka 23143 -
259 - kierunek Zajezdnia Obornicka
259
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
315 - kierunek Zajezdnia Obornicka
315
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 23143 -
315 - kierunek Pl. Grunwaldzki
315
Autobus dziennyKierunek Pl. GrunwaldzkiNr słupka 23144 -
319 - kierunek Klecina (Stacja Kolejowa)
319
Autobus dziennyKierunek Klecina (Stacja Kolejowa)Nr słupka 23143 -
319 - kierunek Kamieńskiego (Pętla)
319
Autobus dziennyKierunek Kamieńskiego (Pętla)Nr słupka 23147 -
319 - kierunek Polanowice
319
Autobus dziennyKierunek PolanowiceNr słupka 23147
- linie zmienione