Tramwaje T3 będą kursować we wtorek 23 czerwca w następujący sposób:
DOWÓZ KIBICÓW NA PĘTLĘ STADION OLIMPIJSKI
T3 (tramwajowa linia specjalna)
Linia będzie kursować co około 15 minut od około godziny 16:30 do około godziny 18:00 (ostatni odjazd z Dworca Głównego) na trasie przejazdu:
DWORZEC GŁÓWNY – Piłsudskiego – Plac Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Plac Dominikański – Błogosławionego Czesława – Świętej Katarzyny – Piaskowa – Most Piaskowy – Świętej Jadwigi – Mosty Młyńskie – Plac Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 2) – Plac Grunwaldzki – Most Szczytnicki – Kochanowskiego – Różyckiego – STADION OLIMPIJSKI
ODWÓZ KIBICÓW Z PĘTLI STADION OLIMPIJSKI
T3 (tramwajowa linia specjalna)
Linia będzie kursować co około 6 minut po zakończeniu zawodów żużlowych to jest od około godziny 21:00, na trasie przejazdu:
STADION OLIMPIJSKI – Różyckiego – Kochanowskiego – Most Szczytnicki – Plac Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Plac Bema – Mosty Młyńskie – Świętej Jadwigi – Most Piaskowy – Piaskowa – Świętej Katarzyny – Błogosławionego Czesława – Plac Dominikański – Skargi – Kołłątaja – DWORZEC GŁÓWNY (przystanek Dworzec Główny MDK)