[KONKURS ZAKOŃCZONY] Zaproszenia na maraton z filmami "Uprowadzona"

Konkurs trwa do 7 stycznia do godz. 9.00.


Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenie na Maraton z filmami "Uprowadzona" w Kinie Helios Magnolia Park, który startuje 9 stycznia. W jego ramach obejrzycie dwie dotychczasowe części cyklu "Uprowadzona" oraz premierową trzecią część "Uprowadzona 3". We wszystkich filmach główną rolę zagrał Liam Neeson, a partneruje mu m.in. Famke Janssen (w roli żony). Ponadto, jako bonus, uczestnicy maratonu zobaczą film "Non-Stop" także z Liamem Neesonem, w którym walczy on z terrorystami na pokładzie samolotu.

Aby wygrać zaproszenia trzeba do środy 7 stycznia do godz. 9.00 wysłać formularz, w którego treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, który z członków rodziny głównego bohatera zostaje porwany w I części cyklu?  

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę