[KONKURS ZAKOŃCZONY] Zaproszenia na maraton "Hobbita" w Heliosie Magnolia

Konkurs trwa do środy 17 grudnia do 9.00.


Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na piątkowy maraton filmów „Hobbit” w Kinie Helios Magnolia Park. Widzowie obejrzą zarówno dwie dotychczas nakręcone części o bohaterach ze Śródziemia, czyli „Hobbit: Niezwykła podróż” i „Hobbit: Pustkowie Smauga”, jak i przedpremierowo najnowszą i ostatnią część trylogii „Hobbit: Bitwa pięciu armii”. Start w piątek 19 grudnia o 22.30, a finisz już w sobotę 20 grudnia o 6.30.

Aby wygrać podwójne zaproszenia trzeba do środy 17 grudnia do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, telefon kontaktowy, zdecydować, jaką wersję filmu wybieracie – 2D, czy 3D i odpowiedzieć na pytanie, w której części trylogii „Hobbit” wystąpił Eljah Wood jako Frodo?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

 

Zgłoś uwagę