[KONKURS ZAKOŃCZONY] Wejściówki na koncerty weekendowe w Filharmonii

Konkurs trwa 10 kwietnia do godz. 16.00.


Mamy dla Was po podwójnej wejściówce na piątkowy i sobotni koncert w Filharmonii Wrocławskiej – piątkowy Orkiestry Symfonicznej m.in. z III Koncertem fortepianowym Sergiusza Prokofiewa i Tańcem siedmiu zasłon z opery "Salome" Richarda Straussa, sobotni z Wrocławską Orkiestrą Barokową i zapropszonymi śpiewakami, którzy zaprezentują kantaty wielkanocne Jana Sebastiana Bacha.

Aby wygrać podwójne wejściówki trzeba w piątek 10 kwietnia do godz. 16.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego, zaznaczyć dzień koncertu, jaki Was interesuje i odpowiedzieć na pytanie, której z biblijnych postaci, odcięto głowę na życzenie występnej Salome?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

 

Zgłoś uwagę