[KONKURS ZAKOŃCZONY] Książka "B jak Bauhaus" Wydawnictwa Karakter

Konkurs trwa do 18 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl był patronem medialnym 23. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentowali swoją ofertę w ramach imprezy.

Tym razem to szczególny przewodnik po świecie designu „B jak Bauhaus” od Wydawnictwa Karakter. Autor Deyan Sudjic to brytyjski krytyk designu, dyrektor londyńskiego Design Museum, który o sztuce użytkowej wie bodaj wszystko i tym wszystkim podzielił się w szczególnie skonstruowanej encyklopedii albo osobistym leksykonie. W środku każdej literze z alfabetu przyporządkował konkretne hasło. Więc pod „a” mamy na przykład autentyk, a pod „b” wspomniany w tytule Bauhaus.

Aby wygrać egzemplarz tomu od Wydawnictwa Karakter trzeba do czwartku 18 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie, jak nazywał się główny twórca Bauhausu? Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu.

Zgłoś uwagę