14
Rozkład jazdy tramwaju 14, kierunek: Dworzec Nadodrze
Przystanek Jastrzębia
Słupek: 11212
Ostatnia aktualizacja:
Linia zmieniona
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 14
14
Krzyki
Dworzec Nadodrze
-
(Powstańców Śl.) Przystanek - HalleraSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Hallera Czas przejazdu 2'
-
(al. Hallera) Przystanek - GajowickaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gajowicka Czas przejazdu 5'
-
(al. Hallera) Przystanek - MieleckaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mielecka Czas przejazdu 6'
-
(al. Hallera) Przystanek - Ojca BeyzymaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Ojca Beyzyma Czas przejazdu 7'
-
(al. Hallera) Przystanek - Aleja PracySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Aleja Pracy Czas przejazdu 9'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - HutmenSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Hutmen Czas przejazdu 13'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - Bzowa (Centrum Historii Zajezdnia)
-
(Grabiszyńska) Przystanek - Pl. SrebrnySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Srebrny Czas przejazdu 15'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - StalowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Stalowa Czas przejazdu 16'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - PerecaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pereca Czas przejazdu 18'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - GrabiszyńskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Grabiszyńska Czas przejazdu 19'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - KolejowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kolejowa Czas przejazdu 20'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - Pl. LegionówSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Legionów Czas przejazdu 22'
-
(Piłsudskiego) Przystanek - Pl. Orląt LwowskichSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Orląt Lwowskich Czas przejazdu 24'
-
(Podwale) Przystanek - Pl. Jana Pawła IISprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Jana Pawła II Czas przejazdu 26'
-
(Dmowskiego) Przystanek - Kępa MieszczańskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kępa Mieszczańska Czas przejazdu 28'
-
(Dubois) Przystanek - PomorskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pomorska Czas przejazdu 30'
-
(Drobnera) Przystanek - DuboisSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dubois Czas przejazdu 33'
-
(Chrobrego) Przystanek - PaulińskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Paulińska Czas przejazdu 35'
-
(pl. Powstańców Wielkopolskich) Przystanek - Dworzec NadodrzeSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Nadodrze Czas przejazdu 37'