Jarmark Bożonarodzeniowy 2014 – wystawcy prawie skompletowani

Ceramika artystyczna, ozdoby, rękodzieło świąteczne czy regionalne smakołyki – na tegorocznym Jarmarku Bożonarodzeniowym nie zabraknie oryginalnych pamiątek i nietuzinkowych przysmaków. Drewniane domki na wrocławskiej starówce pojawią się 20 listopada, a Jarmark Bożonarodzeniowy potrwa do 22 grudnia.


Bożonarodzeniowej tradycji we Wrocławiu i w tym roku stanie się zadość. Drewniane domki z regionalnymi produktami, atrakcje dla dzieci i bajkowa atmosfera będzie trwała od 20 listopada do 22 grudnia. Stoiska ponownie staną na prawie całym Rynku, ulicy Świdnickiej oraz Oławskiej.

Wszystko o Jarmarku. Daty, godziny otwarcia, atrakcje

- Obecnie jesteśmy na etapie kompletowania wszystkich pozwoleń – mówi Mariusz Gurgul a Agencji Artystycznej Pianoforte, organizator Jarmarku. - Jeśli chodzi o wystawców, to tych mamy zebranych w 98 procentach. Ci, którzy chcieliby zaprezentować swoje wyroby w centrum Wrocławia, mogą się jeszcze zgłaszać. Formularz znajduje się na stronie internetowej.

Tymczasem już 24 września przy kościele św. Marii Magdaleny rusza jesienny Ekojarmark. Miłośnicy kolorowych kramów i regionalnych smakołyków będą mogli się nimi cieszyć przez miesiąc.

ulaj

Zgłoś uwagę