Dzień Dziecka na Partynicach

Dzień Dziecka na Partynicach

Z okazji Dnia Dziecka 28 maja, na Partynicach przygotowano specjalne atrakcje dla najmłodszych. Na każdego malucha czekają bezpłatne przejażdżki na kucykach pod okiem instruktorów z Wyższej Szkółki Jazdy – Partynice. Dodatkowo będą  dmuchane zamki, trampoliny, karuzela wenecka, gokarty oraz pokaz woltyżerki.

Czwarta niedziela na Partynicach będzie okazją do rewanżu za kilka wcześniejszych pojedynków. Już w otwierającej mityng gonitwie dla trzyletnich koni pełnej krwi angielskiej sensacyjny zwycięzca sprzed trzech tygodni Kreator ponownie przeegzaminuje Torcala, któremu za przegraną z ostatniej niedzieli spróbuje się zrewanżować Banja Luka.

Do kilku rewanżowych pojedynków dojdzie w gonitwach dla trzyletnich koni arabskich czystej krwi. Duero, który w debiucie zajął drugie miejsce, w bezpośredniej konfrontacji okazał się lepszy niż Johar Al Khalediah i Espalier, tym razem dystans jest dłuższy i kolejność może być inna. Przy korzystnym przebiegu gonitwy do walki o zwycięstwo może włączyć się ciekawy rodowodowo debiutant El Noster.

Podczas niedzielnego mitingu zostaną rozegrane dwie gonitwy kłusaków francuskich. W pierwszej z gonitw znakomitą passę będzie starał się podtrzymać Art Deco, który już dwukrotnie w tym roku wygrywał (w Pradze), a jedyny raz, kiedy zajął drugie miejsce (w Warszawie) lepszy od niego okazał się Bombay Sun. Kilka razy w poprzednim sezonie płatne miejsca we Wrocławiu zajmował gość z Czech, klacz Uka Helena.

 

Lokalizacja

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice

Zwycięska 2, 53-033 Wrocław

Komentarze