Piłkarskie emocje we Wrocławiu!

Strefa Kibica – finał i mecz o 3. miejsce

XXI Mistrzostwa Świata w piłce nożnej – Rosja 2018 zostaną rozegrane od 14 czerwca do 15 lipca 2018 r. W tym czasie wrocławscy kibice mogą obejrzeć wszystkie mecze mundialu w Strefie Kibica oraz w Strefie Emocji Lotos - pod Halą Stulecia.

Strefa Kibica

znajduje się między Iglicą, a budynkiem Hali Stulecia. Pomieści 300 osób, które mogą oglądać transmisje wszystkich meczów mistrzostw na dużym ekranie. Jest otwierana na kwadrans przed pierwszym spotkaniem, a w czasie półfinałów oraz finału – na pół godziny przed organizowanymi meczami.

Strefa Emocji Lotos

ulokowana między Iglicą, a Wytwórnią Filmów Fabularnych czynna jest każdego dnia na godzinę przed pierwszymi piłkarskimi rywalizacjami. Na wszystkie osoby, które odwiedzą Strefę Emocji Lotos, czekają stanowiska gastronomiczne, miejsca do relaksu, a także weekendowe wieczory z DJ i koncert finałowy, podczas którego wystąpi Cleo.

Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych uczestników, którzy będą mogli skorzystać z licznych konkursów, animacji oraz zabaw integracyjnych. Szczegółowy harmonogram będzie udostępniany na bieżąco na tablicy wydarzenia „Strefa Emocji Lotos” na Facebooku.

Organizatorem Strefy Kibica jest Hala Stulecia, a jej producentem technicznym firma Work Group.

Wstęp wolny.

Lokalizacja

Iglica

 

Komentarze