Visual Concert – Koncert Muzyki Filmowej I Epickiej

Visual Concert – Koncert Muzyki Filmowej I Epickiej

Visual Concert – Koncert Muzyki filmowej i Epickiej połączony jest z filmową projekcją z najpiękniejszych miejsc świata. To multimedialno-muzyczne show, na początku 2019 roku wypełniało po brzegi areny w Poznaniu, Wrocławiu i Gdyni, a teraz powraca do Wrocławia 15.11.2019, by zaprezentować swoje możliwości z jeszcze większym rozmachem.Nowa odsłona to przede wszystkim nowe utwory i wizualizacje oraz innowacyjne efekty.

Obrazy filmowe oraz wizualizacje oglądane będą na olbrzymim, kinowo – panoramicznym ekranie LED najnowszej generacji. Podczas Visual Concert będzie można usłyszeć ścieżki dźwiękowe z filmów m.in Gladiator, Piraci z Karaibów, James Bond jak i epickie brzmienia gatunku „trailer music” – znanej wytwórni Two Steps From Hell.

Na scenie, pod dyrekcją Adama Domurata wystąpi 80-osobowa orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru UAM oraz wybitni soliści. Gościem specjalnym jesiennych koncertów będzie zwycięzca 6 edycji programu The Voice of Poland – Krzysztof Iwaneczko.

​ Bilety w cenach od 70 zł do 170 zł.

Lokalizacja

Hala Stulecia we Wrocławiu

Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

Komentarze