Gala karnawałowa na Scenie Kameralnej [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa dziś do 19.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenia na Galę karnawałową z udziałem trzech tenorów (w czwartek 21 stycznia o 19.00) na scenie kameralnej MMImpresario przy ul. Lelewela 15.

Najsłynniejsze arie operowe i pieśni świata! Na scenie trzech tenorów i trzy różne spojrzenia na bogaty repertuar tenorowy inspirowany repertuarowo największymi galami Domingo, Carrerasa i Pavarottiego. Będzie to także pojedynek na głosy z udziałem gwiazd polskiej sceny operowej. Brunetki, Blondynki, O Sole mio, Libiamo, przeboje uwodzicieli opery i amantów operetkowych wykonywane solo i w tercecie. Który tenor uwiedzie publiczność? A może wszyscy trzej?

Aby wygrać podwójne zaproszenie na Galę karnawałową trzeba dziś do godz. 19.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

  1. Jak nazywali się słynni trzej tenorzy, którzy chętnie występowali razem podczas wielkich koncertów?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.Zgłoś uwagę