4. Wrocławscy policjanci zatrzymali sprawcę ataku na motorniczą

Sprawca napaści na motorniczą we Wrocławiu został dziś (26 stycznia) zatrzymany przez policjantów z Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto. 40-letni mężczyzna jest podejrzewany o naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego (motorniczej wrocławskiego MPK). Odpowie za swój czyn przed sądem. Obecnie przebywa w policyjnym areszcie.

Do napaści na motorniczą doszło 19 stycznia br. przy ul. Żmigrodzkiej we Wrocławiu.

Sprawca ataku został dziś zatrzymany przez policjantów z Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto.

Źródło: materiały prasowe