wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

14°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 12:00

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Wrocławscy policjanci zatrzymali sprawcę ataku na motorniczą
40-letni mężczyzna jest podejrzewany o naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego (na zdjęciu w kółku).  Zdjęcie ilustracyjne - tramwaj we Wrocławiu materiały prasowe Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu/wroclaw.pl - archiwum
40-letni mężczyzna jest podejrzewany o naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego (na zdjęciu w kółku). Zdjęcie ilustracyjne - tramwaj we Wrocławiu

Sprawca napaści na motorniczą we Wrocławiu został dziś (26 stycznia) zatrzymany przez policjantów z Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto. 40-letni mężczyzna jest podejrzewany o naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego (motorniczej wrocławskiego MPK). Odpowie za swój czyn przed sądem. Obecnie przebywa w policyjnym areszcie.

Do napaści na motorniczą doszło 19 stycznia br. przy ul. Żmigrodzkiej we Wrocławiu.

Sprawca ataku został dziś zatrzymany przez policjantów z Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto.

Źródło: materiały prasowe

Posłuchaj podcastu