Brave Festival – Teatr Pieśń Kozła – „Crazy God” [ZAKOŃCZONY]

Najnowszy spektakl Teatru Pieśń Kozła inspirowany jest „Hamletem" Wiliama Szekspira. Premierę „Crazy God” zaplanowano podczas Brave Festiwalu. Oddamy dwa podwójne zaproszenia na spektakl 2 lipca. Uwaga! Spektakl dla widzów dorosłych. 


Teatr Pieśń Kozła przez lata swej działalności zdobył międzynarodowe uznanie jako jeden z najbardziej nowatorskich i awangardowych zespołów europejskich. nspiracją do „Crazy God” to spektakl bezkompromisowo stawia pytanie o granice ludzkiej brutalności. Jak głęboko człowiek zanurza się w szaleństwo, gdy jego celem staje się zysk i władza?
Zespół artystyczny, złożony z performerów czternastu narodowości,  szuka odpowiedzi na tak postawione pytania, odnosząc się do różnych systemów społecznych, religijnych oraz do figury człowieka, który wypełniony pychą poczuł się bogiem na ziemi.

Jak grać?

Wystarczy w formularz konkursowy wpisać odpowiedź na pytanie: Jaki jubileusz świętuje w tym roku Teatr Pieśni Kozła? 5, 15 a może 20 lat? Prosimy podać również imię, nazwisko, telefon oraz e-mail. Wygrywa 5. i 55. osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie. Konkurs trwa do piątku, 1 lipca, do godziny 10.00. Zwycięzców poinformujemy telefonicznie i e-mailowo o sposobie odbioru nagród.

Podwójne zaproszenia obowiązują w sobotę, 2 lipca, o godz. 19.00. Spektakl grany jest w Teatrze Polskim. Zgłoś uwagę