Bilety na „Kamienne pięści” do DCF-u [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 9.09 do godz. 10 


Mamy dla was 2 podwójne zaproszenia na premierowy film „Kamienne pięści” w dniach 9-15.09 do Dolnośląskiego Centrum Filmowego. 

Edgar Ramirez i Robert De Niro w opowieści o jednym z najsłynniejszych bokserów wszech czasów. Roberto Duran (Edgar Ramirez) wychowuje się na ulicy, gdzie rządzi prawo pięści. Umiejętności, które zdobywa walcząc o przetrwanie, stają się jego przepustką do lepszego świata. Na profesjonalnym ringu pojawia się po raz pierwszy w wieku 16 lat i niedługo po tym zyskuje przydomek Manos de Piedra, czyli Kamienne pięści. Jak się jednak okazuje, na szczyt zmierza trudną i niebezpieczną drogą. Wielki talent może bowiem nie wystarczyć, by raz na zawsze uwolnić się od życia w nędzy. Czy będzie gotowy na starcie z niepokonanym Sugar Ray’em Leonardem? Czy nieokrzesany chłopak stanie się mężczyzną zdolnym zadziwić cały świat?

Aby wygrać zaproszenia trzeba do piątku 9 września do godz.10 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jakiej narodowości był Roberto Duran?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.
Zgłoś uwagę