Bilety na „Frankensteina” do Multikina [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 21.10 do godz.14


Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na „Frankensteina” do Multikina Arkady Wrocławskie (termin dowolny). 

Z okazji Halloween, specjalnie na życzenie publiczności, Multikino i British Council w ramach cyklu „National Theatre Live” zapraszają na specjalne pokazy scenicznej adaptacji „Frankensteina” w reżyserii Danny’ego Boyle’a. Multikino pokaże po raz pierwszy dwie wersje spektaklu. Przyjdź 28 o 22:30 oraz 31 października o 19:00 do Multikina Arkady Wrocławskie i przeżyj niezapomniany Halloween z kultową postacią grozy!

28 października o 22:30 (Nocny pokaz z okazji Halloween) zobaczymy Benedicta Cumberbatcha w roli Wiktora Frankensteina i Jonny Lee Millera w roli Potwora

31 października o 19:00 (w dniu kalendarzowego Halloween) zobaczymy Jonny Lee Millera w roli Wiktora Frankensteina, a Benedict Cumberbatch wcieli się w rolę Potwora.

Słynny brytyjski reżyser po 20 latach pracy w filmie powrócił do teatru. W marcu 2011 roku Danny Boyle na brytyjskim West Endzie zaprezentował własną wersję „Frankensteina". Autorem sztuki, opartej na powieści Mary Shelley jest Nick Dear. Premiera spektaklu, który grany był w London's Royal National Theatre, odbyła się 17 marca 2011 roku i transmitowana była do wielu kin na całym świecie.

Danny Boyle reżyserską karierę zaczynał w teatrze, wystawiając w latach 80tych sztuki dla słynnego Royal Shakespeare Company. W kinie zadebiutował w 1995 roku filmem „Płytki grób". Rozgłos przyniósł mu kultowy już film „Trainspotting”, a w 2009 roku zdobył zarówno Oscara jak i Złoty Glob za film „Slumdog. Milioner z ulicy”. Jest znany również z reżyserii takich produkcji jak: „Niebiańska plaża”, „28 dni później” czy „127 godzin”.

Aby wygrać zaproszenia trzeba do 21.10 do godz.14 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Kto wymyślił postać Frankensteina?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.Zgłoś uwagę