Bezpłatne konsultacje dermatologiczne w CLT [ZAKOŃCZONY]

Centrum Leczenia Trądziku we Wrocławiu stosuje nowoczesne, ogólnoświatowe procedury walki ze zmianami trądzikowymi, a prowadzeniem terapii zajmują się specjaliści dermatolodzy, którzy mają wieloletnie doświadczenie w leczeniu schorzeń z tej grupy. Chętnym oddamy 5 zaproszeń na bezpłatne konsultacje dermatologiczne w Centrum Leczenia Trądziku we Wrocławiu przy Inowrocławskiej 21/2.


Trądzik w okresie dorastania ma większość nastolatków, ale schorzenie to coraz częściej dotyka także dorosłych. Badania europejskie pokazują, że ponad połowa kobiet w wieku 20-29 lat ma trądzik! Między 30-tką a 40-tką wciąż prawie co trzecia kobieta ma problemy z trądzikowymi stanami zapalnymi skóry. 

Zespół dermatologów tworzących Centrum Leczenia Trądziku podkreśla, że trądzik to choroba przewlekła, której leczenie może potrwać nawet kilka lat. Pacjenci w tym czasie tracą cierpliwość, impulsywnie zmieniają terapię, zaprzepaszczają dotychczasowe efekty. – To wszystko wynik niezrozumienia – mówi dr n. med. Agnieszka Rusin-Tupikowska, kierująca zespołem.  Specjalista dermatolog wyjaśnia, że pacjentom trądzikowym trzeba wyjaśniać mechanizmy trądziku, tłumaczyć, dlaczego są leczeni w taki a nie inny sposób, pokazywać, co może się wydarzyć w trakcie terapii. – Nasze doświadczenie pokazuje, że pacjenci, którzy angażują się w zrozumienie mechanizmu trądziku, wzorowo poddają się terapii i odnoszą sukcesy w walce o zdrową skórę bez zmian zapalnych – dodaje dr Rusin-Tupikowska.

Trądzik w sieci

Internet aż pęka w szwach od informacji na temat „cudownych” metod walki z trądzikiem. Aby zdementować różnego rodzaju mity, Centrum Leczenia Trądziku uruchomiło kanał na YouTube’ie, gdzie eksperci odnosić się będą m.in. do stereotypów na  temat tego schorzenia, zwłaszcza trądziku młodzieńczego. Pierwsze porady związane z leczeniem także dla rodziców, publikowane są w formie wpisów na bloga na www.centrumleczeniatradziku.pl/blog. Ruszył także fanpage CLT na Facebooku.

Zainteresowanym oddamy 5 zaproszeń na bezpłatne konsultacje dermatologiczne w Centrum Leczenia Trądziku we Wrocławiu przy Inowrocławskiej 21/2.

Jak je zdobyć?

Wystrczy się zgłosić.  W formularzu kontaktowym podajemy imię, nazwisko oraz maila. Zaproszenie wędruje do co 5 osoby, która sie zgłosi.

O sposobie realizacji zaproszenia poinformujemy mailowo oraz telefonicznie.Zgłoś uwagę