Album „Co robią samoloty” od Naszej Księgarni [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 27 listopada do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa Nasza Księgarnia – 2 egzemplarze albumu dla dzieci „Co robią samoloty” z wierszami Marcina Brykczyńskiego i ilustracjami Artura Nowickiego. To tom ze słynnej serii „Opowiem ci mamo” (przeznaczony dla dzieci od 2 do 6 lat). Tym razem rzecz dotyczy samolotów pasażerskich i transportowych, szybowców, myśliwców, awionetek, helikopterów, motolotni, ale też dronów, latawcy, balonów etc. Głównym bohaterem jest Wilga, polski samolot wielozadaniowy, który przedstawia małym czytelnictwom świat awiacji.

Aby wygrać 2 egzemplarze książki „Co robią samoloty” od Wydawnictwa Nasza Księgarnia trzeba do piątku 27 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie:

  1. Proszę wymienić przynajmniej dwa tytuły innych książek dla dzieci z serii „Opowiem ci mamo”.
  2. Jak nazywało się dwóch polskich lotników, którzy wygrali zawody samolotów turystycznych Challenge w 1932 roku?

Decyduje kolejność nadsyłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowane telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę